Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dystans do następnego tankowania - Shell V-power


dg93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zatankowałem po raz pierwszy "ulepszone" paliwo na stacji Shell do pełna. Wcześniej tankowałem zwykłe 95 bez żadnych ulepszaczy. Od momentu zatankowania V-power wskazanie komputera dotyczące dystansu do przejechania podniosło się tylko nieznacznie. Z początkowego ok. 70 km, po przejechaniu 50 km. wzrosło jedynie do 160 km. Dodam, że wskaźnik poziomu paliwa jest na full. Nissan Qashqai 2.0 benzyna 2008 rok. Czy tak powinno być? Nie oznacza to jakiejś awarii komputera? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.  

Edytowane przez dg93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wlewie powinno pisać jakie paliwo auto łyka i tego się trzymać, lanie „ulepszonego” nic nie da tylko złudne odczucie że jest lepiej, dalej, ciszej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
22 godziny temu, dg93 napisał:

Kilka dni temu zatankowałem po raz pierwszy "ulepszone" paliwo na stacji Shell do pełna. Wcześniej tankowałem zwykłe 95 bez żadnych ulepszaczy. Od momentu zatankowania V-power wskazanie komputera dotyczące dystansu do przejechania podniosło się tylko nieznacznie.

To nie ma nic wspólnego z zatankowanym paliwem. Też od czasu do czasu tankuję tą ulepszoną 95-kę na Shellu, korzystając z promocji "we  wtorki Shell V-Power 95 w cenie Shell FuelSave 95" i nie rozumiem, jak można to co Cię spotkało wiązać z rodzajem paliwa. Masz jakąś awarię - najprawdopodobniej w kompie, lub w przepływomierzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...