Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampa przednia


xcezx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów na forum, proszę radę wczoraj miałem spotkanie z sarenka na drodze i pękł mi klosz lampy przedniej. Zapytałem na diagnostyce czy trzeba wymieniać i jak z przeglądem poinformowano mnie że nie jest w strefie reflektora i przegląd będzie ok. Mam pytanie zabezpieczyć to w jakiś sposób pod osłoną zderzaka jest więcej wyłamane i na pewno może parować lampa. Znalazłem lampę na aukcji za małe pieniądze a czy można wymienić tylko osłonę plastikowa? Czy są to jakieś zaczepy czy raczej jest to sklejonePXL_29-07-2021_08-55-54_PZD_ONE_final.xml.jpgPXL_29-07-2021_13-30-41_PZD_ONE_final.xml.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samodzielna wymiana klosza (zazwyczaj marny efekt) lub u "magików" zajmujących się tym profesjonalnie (czasem niezadowalający efekt) to jest coś co moim zdaniem niewarte jest świeczki. Lampa w dobrym stanie to 450-550 zł. Ja bym kupił i wymienił. Ewentualnie próba scalenia i zamaskowania pęknięcia w jakimś stopniu. Również u magików, tylko nie wiem czy robi się takie coś. Raczej kleją i spawają obudowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję zabezpieczyć jakimś klejem żywica i będę obserwował czy nie paruje. Tak widziałem lampy używane zastanowię się nad tematem. Narazie uderzam do ubezpieczyciela mam AC z ochroną zniżki i film ze zdarzenia zobaczę co powiedzą i jak to wycenia, dziękuję za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Andrzej G

Podjedź do jakiegoś zakładu szklarskiego, a najlepiej do firmy typu "Auto Szyby". Takie rzeczy robią od ręki i nawet nie zauważysz, że wcześniej było "coś nie tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...