Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"Odgłosy trzaskania z okolic przedniej osi podczas skręcania i przyspieszania"


gronik_bstok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie autko to 2.0 dCi 150koni 

Nalot to 200k (wg sprzedającego) 

Zastanawiam się nad kupnem t31 z takim opisem  (auto z licytacji i brak możliwości obejrzenia) tylko ta kwestia mnie martwi, dodam że auto posiada znaczek na masce (jak stare merce) 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy skręcaniu w czasie jazdy kiedy auto ciągnie to wyrobione przeguby zewnętrzne.

Chrobotać tez może łożysko amortyzatora ale to słychać już  przy skręcaniu kołami na postoju.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, piotrek3 napisał:

Przy skręcaniu w czasie jazdy kiedy auto ciągnie to wyrobione przeguby zewnętrzne.

Chrobotać tez może łożysko amortyzatora ale to słychać już  przy skręcaniu kołami na postoju.

 

Łożysko amortyzatora to to samo co poduszka ( wiem, wiem , ale jestem Lajkonikiem w tym temacie ;) )

To ma być wersja se, ale takiego czegoś nie mogę znaleźć może ktoś coś 

IMG_20210812_214529.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka amortyzatora jest nad łożyskiem amortyzatora.To nie jest jedno i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piotrek3 napisał:

Poduszka amortyzatora jest nad łożyskiem amortyzatora.To nie jest jedno i to samo.

dzieki bo troche zglupialem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis pasuje do przegubów. Nie jest to jakaś droga sprawa, można w miarę łatwo całą półoś wymienić. Co do znaczka na masce, to w EU na pewno nie był, bo jest to uznane za element niebezpieczny dla pieszych. W Azji takie mieli na pewno. To wersja z kierownicą z prawej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2021 o 09:03, Eloar napisał:

opis pasuje do przegubów. Nie jest to jakaś droga sprawa, można w miarę łatwo całą półoś wymienić. Co do znaczka na masce, to w EU na pewno nie był, bo jest to uznane za element niebezpieczny dla pieszych. W Azji takie mieli na pewno. To wersja z kierownicą z prawej strony?

Kierownica po dobrej stronie , też właśnie myślę o Azji ale tam raczej ruch lewostronny 

Zobaczymy jaka cenę osiągnie trzymajcie kciuki ;)

Bo już mam dość szukania (7miesiecy)albo xtrail albo CRV albo Outback;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...