Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ 2018 - Zapisywanie stacji radiowych


JasiQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nie wiem czy ja jestem tak tępy czy są braki w technologi ale jak zapisać stacje radiowe we własnej kolejności? Chodzi oto by przyciskami na kierownicy przełączać miedzy wybranymi stacjami a nie wszystkimi. Walczyłem z tym trochę ale chyba mnie to przerosło . Przypomniało mi się , że istnieje forum więc może ktoś to jednak wie? :)  Gdyby nie było jasne , chce by stacje radiowe odtwarzały w kojeności zgodnie z moimi wytycznymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, JasiQ napisał:

jak zapisać stacje radiowe we własnej kolejności?

Programujesz stacje radiowe zgodnie z instrukcją w dowolnej kolejności.

 

16 godzin temu, JasiQ napisał:

Chodzi oto by przyciskami na kierownicy przełączać miedzy wybranymi stacjami a nie wszystkimi.

Tak se ne da Pane Hawranek. Z kierownicy możesz tylko wyszukiwać stacje w górę, lub w dół. Jak chcesz słuchać konkretnej z wcześniej zaprogramowanych, to tylko z ekranu NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc nie chce mi się klikać w ekran, po to jest to durne sterowanie z kierownicy :) Wystarczyło by możliwość ustawienia ten listy a nie tylko podpięcia pod 12 przycisków skoro sterując z kierownicy i tak nie przełączamy miedzy nimi :) dla mnie to bardzo dziwne ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qq ma swój móżdżek.
A w nim co jakiś czas przeglad dostępnych stacji
Z kiery możesz tylko cykac listą która wyświetlisz hasłem lista na ekranie.
Może tak skąd pochodzi mają tylko 13 stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :D:D No faktycznie może tak być :) ale ciężko mi to pojąć , że tak banalnej rzeczy nie ma. Przecież zmieniając dotykowo można sprokurować wypadek :P Myślałem kiedyś o wymianie tego radia przynajmniej na wersje z android auto ale narazie dałem sobie spokoj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...