Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

A co to za pomarańczowa ORANGE kontrolka?


dodomela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

co to za pomarańcza? klocki?

Standardowa metoda "a wysiądź i wsiądź" naprawiła problem, jednak nie mam akurat instrukcji obrazkowej przy sobie i ciekawość mnie zżera od czego i co tototo.

Pierwszy raz widzę taką kontrolkę w kolorze pomarańcza......

 

IMG-20210819-WA0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Lampka ostrzegawcza układu elektronicznego hamulca postojowego (żółta)
Lampka ta określa stan układu elektronicznego hamulca postojowego. Po ustawieniu włącznika zapłonu w położeniu ON lampka zapala się na kilka sekund. Jeśli lampka ostrzegawcza świeci się w innych sytuacjach, może to oznaczać, że układ elektronicznego hamulca postojowego nie działa prawidłowo. Niezwłocznie oddaj swój samochód do kontroli (i w razie konieczności naprawy) układu hamulcowego do przedstawiciela firmy NISSAN."

STR 71 z PL instrukcji :)

-

 

Edytowane przez slr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dodomela napisał:

Cześć,

co to za pomarańcza? klocki?

Standardowa metoda "a wysiądź i wsiądź" naprawiła problem, jednak nie mam akurat instrukcji obrazkowej przy sobie i ciekawość mnie zżera od czego i co tototo.

Pierwszy raz widzę taką kontrolkę w kolorze pomarańcza......

 

IMG-20210819-WA0001.jpg

To kontrolka ręcznego, gaśnie po zwolnieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vahanar napisał:

To kontrolka ręcznego, gaśnie po zwolnieniu

NIe to nie to :) czytaj wyżej co to jest. Ręczny jest czerwony i literka P tu jest żółte i wykrzyknik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slr napisał:

NIe to nie to :) czytaj wyżej co to jest. Ręczny jest czerwony i literka P tu jest żółte i wykrzyknik.

Dzięki za instrukcje elektryczną, nie mogłem znaleźć.

Nowa pomarańczowa kontrolka ! Niezwłocznie oddam samochód do kontroli....., jak znowu się zaświeci i procedura wyjdź/wejdź nie zadziała :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie wszyscy rację, dopiero jak wlazłem do kabiny uświadomiłem jak jest. że to czerwona kontrolka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mi się pali ona non stop a wszystko działa normalnie. Jedynie nie świeci mi przeciwmgielne tylne, orientuje się ktoś dlaczego? Czy to możliwe że przez to bo kiedyś był zamontowany hak i ktoś go zdemontował?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom płynu jest ok. Był wymieniany moduł hamulca ręcznego, nie orientuje się ktoś czy nie trzeba coś wtedy zrobić? No i dlaczego te światło przeciwmgielne tylne nie świeci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...