Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan juke 2013r 1.6b


Bemet1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono! Potrzebował bym opis kostki radia nissan connect 1 zmieniam radio ze zwykłego świrują przyciski na kierownicy trzeba przełożyć piny manetki z kierownicy tez mam z dodatkowym guzikiem "i" może podpowiecie najbardziej mi zależy na opisie kostki dzięki i pozdrawiam 

20210812_150652.jpg

20210810_162634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bemet1 napisał:

Witam szanowne grono! Potrzebował bym opis kostki radia nissan connect 1 zmieniam radio ze zwykłego świrują przyciski na kierownicy trzeba przełożyć piny manetki z kierownicy tez mam z dodatkowym guzikiem "i" może podpowiecie najbardziej mi zależy na opisie kostki dzięki i pozdrawiam 

20210812_150652.jpg

20210810_162634.jpg

Albo jak ktoś z was posiada wiedzę jak pozamieniać kabelki żeby działały prawidlowo przyciski na kierownicy stare radio daewoo a nowe ninnasn connect lcn1 chodzi o głośnośc głównie ktoś może przekładał. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób montowało LCN1 i nikt nie sygnalizował złego działania przycisków na kierownicy.

Piny we wtyczce ze sterowaniem są takie same dla radia i dla LCN1 ,może zamiana miejscami key A i key B.

Może wina leży w taśmie pod kierownicą?

Mała uwaga - nie powielaj tego samego tematu w kilku miejscach  bo może ktoś Ci wyrzucić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Qq jest to dość znany problem awarii taśmy pod kierownicą.jeśli Twoje stare radio współpracowało poprawnie z kierownicą to może nie jest to problem taśmy tylko radia albo braku styków na kostce w radiu-to tylko moje sugestje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki stare radio działało beż problemu poprostu myślałem że nissan connect ma inaczej jakoś podłączenie do przycisków ale nic nie znalazłem spoko będę dalej kombinować może coś wymyślę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...