Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno nissana qashqai


Skir01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam nadzieję, że w prawidłowym dziale zamieściłem temat, w innym przypadku bardzo bym prosił o przeniesienie.

A mianowicie, jestem w trakcie kupna nissana qashqai z tej oto aukcji

Auto sprowadzone z Kanady na początku 2021 roku, po vinie na autodna nic konkretnie nie udało mi się uzyskać, natomiast na cartax już tak. 

Załączam screena, martwi mnie te status salvade.

446973485_G2RTYTr-Imgur.thumb.jpg.c34f2ebf31692547493613445e8de528.jpg

Sprzedający również wysłał mi zdjęcia auta z aukcji przed importem. (w załącznikach)

 

Więc teraz pytanie, opłaca się kupować? O co jeszcze mogę spytać? Co dodatkowo jeszcze sprawdzić? 

IMG_0915.jpg

IMG_0916.jpg

IMG_0917.jpg

IMG_0918.jpg

IMG_0919.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto raczej to samo, światła na rynku amerykańskim są inne i trzeba było wymienić. To samo łatwiej dopasowac zderzak z wersji europejskiej niż znaleźć oryginał od Rogue sport-a. Do tego nowa kierownica (pewnie pod poduszkę powietrzną z używki). Rozumiem chęć posiadania samochodu z automatem, silnikiem 2.0 i napędem 4x4 ale serio , jeżeli chcesz taki setup to poszukaj sobie jakiegoś BMW X1 albo X3. Mniejsza szansa na druciarstwo i chociaż później sprzedawalne na rynku wtórnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym my tu dyskutujemy? To jakiś ulep. Rozbity J11, a po naprawie nagle piękny J11FL.... Nigdy nie kupiłbym rozbitego, a tego już na pewno nie. Nigdy nie wiadomo czy zdjęcia przed naprawą to nie są jednocześnie zdjęcia po (tej gorszej) naprawie :) To stary trik handlarzy :) Ale w sumie to się nie znam (ja bym zamówił rzeczoznawcę niech jedzie i obejrzy i się wypowie, 500 zł to nie majątek). Ja zawsze kupowałem nowe bo jak zaczynałem oglądać używki to tak się kończyło. Rozczarowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym prędzej to brał. Chociaż ja diesli nie lubię. 10 kucy mniej, ponoć 4x4 i tekna. trochę więcej niż 10 tys. zł drożej.

https://www.master1.pl/oferta/gotowka/80096/nissan/qashqai-1-6-dci-4x4-tekna-eu6?kalkulacja=------

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...