Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Włączenie wyłączonych funkcji


Shadow_menpol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie czy macie jakieś namiary na osobę , która mogłaby włączyć wyłączone opcje w aucie nissan qashqai j11 z 2018 roku . Jeżeli taki temat już tu był to najmocniej przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Shadow_menpol napisał:

Witam , mam pytanie czy macie jakieś namiary na osobę , która mogłaby włączyć wyłączone opcje w aucie nissan qashqai j11 z 2018 roku . Jeżeli taki temat już tu był to najmocniej przepraszam.

A jakie to funkcje mogą zostać uaktywnione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mial na mysli funkcje, do ktorych normalny uzytkownik nie ma dostepu. Kazde auto je ma, np. migacz zeby zalanczaly sie 5 razy nie 3 razy ( to tylko przyklad) itd. Mialem Toyote CHR i programem Carly moglem takie ukryte funkcje zmieniac, ktorych nie ma w ustawieniach.

Cytat

A jakie to funkcje mogą zostać uaktywnione?

Jak wejdziesz jakims programem to bedziesz widzial jakie moga byc mozliwosci. Program programowi nie rowny. Producent nie podaje, jakie sa ukryte funkcje.😀

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kto wie, może w mojej Acencie mam nieaktywny masaż?

Przy elektrycznych fotelach jest to mozliwe 😀, jak nie masaz to wstrzasy 😀

 

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym fotelu katapultującym, szklany dach ulega odrzuceniu przed wystrzeleniem fotela.
Podobnie jak zamknięcie osłon rąk i nóg aby uchronić je przed amputacją. W fotelu są też lokalizatory GPS oraz racja żywnościowa.
I teraz pytanie.
Kto w fotelu ma w kieszeni rację żywnościową?
;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji od mojej Corolii była tabelka, w której były opisane wszystkie funkcje konfigurowalne i przy każdej było napisane jak można zmienić. Przy niektórych było napisane "Serwis" albo cos podobnego czyli funkcję można zmienić ale tylko z poziomu serwisowego do którego user nie ma dojśćia. Ale w QQ/X nie ma tego chyba z w instrukcji. Pytanie co kolega chciałby zmienić, bo już aktywować to nie wiem zupełnie co? Chyba katapultę tylko bo np kamera nie da się aktywować jak ich nie masz. Czujnik martwej strefy też ciężko aktywować bo brakuje osprzętu i diody w słupku... o AEB i radarze nie wspominając... 

Jakby były takie funkcje byłoby o nich raczej tutaj głośno i byłoby opisane na 10 sposób jak je aktywować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Banan61 napisał:

Kolega mial na mysli funkcje, do ktorych normalny uzytkownik nie ma dostepu. Kazde auto je ma, np. migacz zeby zalanczaly sie 5 razy nie 3 razy ( to tylko przyklad) itd. Mialem Toyote CHR i programem Carly moglem takie ukryte funkcje zmieniac, ktorych nie ma w ustawieniach.

Jak wejdziesz jakims programem to bedziesz widzial jakie moga byc mozliwosci. Program programowi nie rowny. Producent nie podaje, jakie sa ukryte funkcje.😀

Możesz podać jakieś konkretne przykłady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Toyocie, w instrukcji było np takie coś (tabelek z ustawieniami było kilka stron):

image.thumb.png.00443b6b7400bd6d97a4ccca52e2caac.png

Gdzie:

1. Ustawienia, które mogą zostać zmienione za pomocą systemu nawigacji
lub systemu multimedialnego

2. Ustawienia, które mogą zostać zmienione za pomocą przeΠàczników
sterowania zespoΠem wskaźników
3. Ustawienia, które mogą zostać zmienione przez autoryzowana
stacje´ obsługi Toyoty lub inny specjalistyczny warsztat.
 

Ale raczej nie było funkcji, które można "aktywować" a normalnie ich nie ma :) 

Edytowane przez Smakor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...