Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

imobilajzer fabryczy


dziekanm

Rekomendowane odpowiedzi

wtam wszystkich. :D

sprawa jest gardłowa a mianowicie co jakiś czas pada mi imobilajzer jak go nie walne to moja micra(k11-94r.1.0)nie chce zapalić :evil: mam już tego podziurki w nosie.chce się go pozbyć .do niego jest polot i centralny zamek kiedyś wszystko działało centralny padł i otweram z kluczyka :twisted:

 

czy ktoś już kiedyś wywalał cały imobilajzer za swojej micry :?: gdzie te wszystkie kabelki są podłączone :?: na co mam zwrócić uwage i od czego zacząć :?: co mam płączyć ze sobą zeby odpalała bez tego :?: może ma ktoś schemat wszystkich podłączeń :roll:

 

za wszystkie informacje z góry dziuękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z wywaleniem immo bo wogóle już nie odpalisz Micry. To nie jest taka prosta sprawa, ponieważ immo składa sie z czytnika przy kierownicy(tego co szwankuje) oraz całego komputera. Raczej odpalenie samochodu bez immo jest niemożliwe. Ewentualnie musisz dokupić czytnik i komputer z innego samochodu(musi to byc ten sam samochód, poniważ są one połączone ze sobą i z innymi urządzeniami od innych Micr nie będą współpracować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, immobilizer obchodzą w Polsce jdynie profesjonalni złodzieje i to najczęściej przy pomocy innego komputera pokładowego lub laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzalem sie kiedys do zdjecia imobilisera w Bravie. Gadalem z gosciem ktory montowal mi alarm -> zaproponowal swojego fachowca ktory to zabiera auto do siebie, podlacza do kompa i blokuje imobiliser na poziomie programu. jednak chcial za ta usluge kolo 500pln... sadze jednak ze daloby sie znalezc kogos tanszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Zbigniew

Witaj!

Z immobilajzerem też mialem problem. Nie wiem co masz na myśli mówiąc walnąłem, ale jesli chodzi ci o uderzaniem pilotem przy kluczyku (mój przypdek), to nie rób tego, bo możesz go całkiem zniszczyć. Rozwiązanie jest bardzo proste. Idź do serwisu RTV niech ci naprawią pilolta (prawdopodobnie koło kwarcu poniszczyły ci się ścieżki) 20 zł. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pekla nózka od kwarcu

powiem tak bez pilota nie odpalisz auta to raz

dwa wymontowac to cholerstwa to kupa kasy bo jest zintegrowane ze wtryskiem o ile masz model nats z takim pilotem z 2 przyciskami w ksztalcie grószki

 

takie lutowanie nie jest dobre odparza sie plytka

w przypadku ulamania kwarcu mozna go zmierzyc przyzadem i dokupic

 

ja jednak wolalem jednak miec nowy pewny pilot

koszt w aso to 460zł sztuka ja tyle placilem

ale nowy pilot trzeba czekac az zciagna

i w polsce jest 1 urzadenie do strojenia i dodatkowo czekasz na sprowadzenie

 

za drugi doplacilem 380zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z wywaleniem immo bo wogóle już nie odpalisz Micry. To nie jest taka prosta sprawa, ponieważ immo składa sie z czytnika przy kierownicy(tego co szwankuje) oraz całego komputera. Raczej odpalenie samochodu bez immo jest niemożliwe. Ewentualnie musisz dokupić czytnik i komputer z innego samochodu(musi to byc ten sam samochód, poniważ są one połączone ze sobą i z innymi urządzeniami od innych Micr nie będą współpracować).
już wszystko gracoś nie łączyło w samym imo koszt naprawy 30 zeta

 

dzięki za wszystkie rady.pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam wszystkich!

Rok minął od Waszych postów na ten temat, może ktoś juz wie coś więcej:)

Mam micrę k11 22.03.1996r 1.0 benzynka w automacie;)

Zgubiłem kluczyk.. z pilotem od immobilizera...

Mam niezły problem... kto mi pomoże?

Czy ciężko mi będzie ominąć immobilizer?

Ma ktoś jakiś pomysł?

mam drugi piot który nie działa.. gołym okiem widać, że uszkodzony jest kwarc!

ale nie znam jego wartości, nie zmierzy się jej.

Może ktoś z Was wie jaki kwarc mam kupić? Oznaczenie na nim to: S4Yi

tylko to może być oznaczenie specjalnie kodowane przez nissana..

może to być kwarc 4 megowy, a może być innej wartości..

Czy ktoś dokładnie wie jaki??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z moim immob. przy wcisnieciu przycisku rozlączajacego immob. lamka mruga jak szalona zamiast gasnąc, dopiero po przekreceniu kluczyka gasnie.. problemów z odpalaniem na szczescie narazie niema, ale niepokoj pozostal.. co to moze byc i co robic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...