Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Woda w bagażniku 😣


TomStone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z pojawiajaca sie woda w bagazniku. W zaleznosci od parkowania tyl lub przod na podjezdzie, ostatecznie pojawia sie w miejscu kola zapasowego lub pod siedziskiem z tylu. Generalnie "zbiera się" po lewej stronie na wew. profilu (wysokosc lampy) i plynie po kablach etc. Sprawdzilem lampe, nic nie widac. Silikonuje po kolei, zaczalem od przelotki; efekt gdy polewalem droga tak jak plynie woda z dachu pomiedzy klapa a nadwoziem, nic sie nie dzialo. Niestety deszcz zweryfikowal moje kruche zwycięstwo. Rano woda znow w tym samym miejscu.

Czy idalo sie komus z Was namierzyc przyczyne w swoich jukach? Bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namierzyłeś już te źródełko ? Być może wodę masz nie tylko w bagażniku, a wychodzi tam jakimś cudem z profili zamkniętych. Udrożnij odpływy w podszybiu, następnie zdemontuj kołki na nadkolach w miejscu chlapacza, odegnij i wyczyść powinno wylecieć po parę kg ziemi i liści. Jeśli masz szyberdach równiesz udrożnij drutem giętkim odpływy. Potem sprawdzasz wszystkie uszczelki, demontujesz tapicerkę bagażnika 1 osoba do środka 2ga leje wiadrami po aucie. Radzę to szybko załatwić bo rdza to największa bolączka Nissanów od zawsze.

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...