Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Murano nie jedzie powyżej 40km/h


Still
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam auto normalnie odpala przyśpiesza maks do  40km/h obroty strasznie wysokie 

błedy jakie wywala 

silnik:P1800 P1778 P1715

Skrzynia: P0725 U1000 P0746 P1178 P0868

po usunięciu błędów został P1800 (kod usterki elektrozaworu VIAS)

murano z50 2004 lpg 4x4 172kw

Mechanik coś pogrzebał posprawdzał niestety nie pomogło . 

u nasz z elektromechanikami w mieście ciężko znaleźć kogoś dobrego :(

Proszę o pomoc 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znasz angielski to na YouTube jest filmik związku z tym zaworem chyba chodzi o diagnozę ale ja bym na twoim miejscu szukał tego zaworu i poprosi go wymienił na sprawny i może rozwiązać problem 

Edytowane przez ramirez8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem elektrozawór Vias nie pomogło następnie wymieniłem płyn w skrzyni CVT razem z filtrem i uszczelniaczem nie wpłynęło to na auto dalej jedzie maks 40 przy obrotach 3-5k 

zdjąłem kolektor ssący świeca górna środkowa cała zalana olejem (3-4tyg temu wymieniałem świece w aucie)

świece przeczyszczę wymienię uszczelkę przy kolektorze i napisze czy pomogło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszę żadnych stuków w skrzyni czy silniku jak jadę do 20 jedzie normalnie w granicach 30-40 strasznie obroty falują i nie chce przełączyć biegu wyższego dodam ze jak się już trochę rozgrzeję to ciężko mu ruszyć pedał gazu do końca i po chwili dopiero coś załapie :( 

szukam jakiegoś dobrego elektromechanika niech sprawdzi auto czy to skrzynia czy da sie jeszcze uratować auto.

jak ktoś miał podobny problem z murano prosiłbym o jakiś wskazówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mechanik powiedział ze się nie zajmują naprawą skrzyń ze mogą mi polecić serwis do naprawy .

ogólnie mój egzemplarz od początku wadliwy cały czasz się psuł :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...