Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie mogę wyłączyć A/C


Sucks_one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Główne problemy ogarnięte to czas aby zająć się pierdołami :)

Jako, że nie lubię kiedy coś jest i nie działa tak więc koniecznym dla mnie jest zrobienie działającej non stop klimy.

Czy klima jest w pozycji ON czy Off to i tak działa. Jest to dosyć komfortowy problem ale chciałbym mieć możliwość włączenia i wyłączenia jej kiedy chcę.

Od czego powinienem zacząć ? Nie mam pojęcia od czego zacząć :)

Z góry dziękuję za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sucks_one napisał:

Cześć :)

Główne problemy ogarnięte to czas aby zająć się pierdołami :)

Jako, że nie lubię kiedy coś jest i nie działa tak więc koniecznym dla mnie jest zrobienie działającej non stop klimy.

Czy klima jest w pozycji ON czy Off to i tak działa. Jest to dosyć komfortowy problem ale chciałbym mieć możliwość włączenia i wyłączenia jej kiedy chcę.

Od czego powinienem zacząć ? Nie mam pojęcia od czego zacząć :)

Z góry dziękuję za rady :)

Sprawdź na początek czy ktoś na krótko nie podłączył sprzegala sprężarki kklimatyzacji. Na przewodzie powinno pojawiać się 12v po wlaczeniu przyciski  AC ON. Później panel do sprawdzenia. Ale z tego co zrozumiałem z twojej wypowiedzi to on wskazuje kiedy klima jest włączona A kiedy wyłączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyświetlaczu pojawiają się komunikaty A/C on/off kiedy włączam i wyłączam.

Czy przy podłączeniu na krótko nie powinna działać non stop ? Możliwe, że źle sie wyraziłem .....

A/C off - ustawiam na 23stC  leci ciepłe aż osiągnie ustawioną temperaturę ale kiedy wyjdzie słońce i temperatura na zewnątrz się zwiększy to wtedy słyszę że zawór puszcza i leci zimne. Na A/C on jest identycznie z tą tylko różnicą że na panelu świeci dioda A/C :)

 

17 hours ago, stuff1000 said:

W jakiej pozycji masz nawiewy ustawione ?? Jesli na szybe to ona bedzie caly czas dzialac.

Mam ustawione szyba/nogi . 

Serio przy takim ustawieniu będzie działała klima?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...