Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bagażnik Qashqai J11


Pleur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam QQ 2021r. N-Style. Bagażnik jest taki jak na zdjęciu nr 1. Chce go "przerobić , aby wyglądał tak jak na zdjęciu nr 2. Mam następujące pytania:

1) Czy jeżeli kupię takie osłony (prawa i lewa) jak na zdjęciu nr 3 i dwie półeczki (zdjęcie nr 5) to rozumiem, że będzie to pasowało ?

2) Jak mocowane są te osłony (zdjęcie nr 4),  na spinki (kołki)  ?? i czy w mojej wersji, jeśli dopasuję i przebiję wykładzinę to są tam fabryczne otwory, aby to zamontować ??

3) Czy "modyfikacja" bagażnika nie będzie powodem utraty gwarancji ?

Pozdrawiam

-1-.JPG

-2-.jpg

-3-.jpg

-5-.jpg

-4-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Posiadam QQ 2021r. N-Style. Bagażnik jest taki jak na zdjęciu nr 1. Chce go "przerobić , aby wyglądał tak jak na zdjęciu nr 2. Mam następujące pytania:
1) Czy jeżeli kupię takie osłony (prawa i lewa) jak na zdjęciu nr 3 i dwie półeczki (zdjęcie nr 5) to rozumiem, że będzie to pasowało ?
2) Jak mocowane są te osłony (zdjęcie nr 4),  na spinki (kołki)  ?? i czy w mojej wersji, jeśli dopasuję i przebiję wykładzinę to są tam fabryczne otwory, aby to zamontować ??
3) Czy "modyfikacja" bagażnika nie będzie powodem utraty gwarancji ?
Pozdrawiam
-1-.thumb.JPG.c2c8674742c7d5980be320e0455de2bf.JPG
-2-.thumb.jpg.c8e0964dc7ed481ce8c684b608257abe.jpg
-3-.thumb.jpg.69a4d085a3388831e8e7e238dcec7c88.jpg
-5-.thumb.jpg.5acf86fc4ee0741f8ff8e3d0f25cae68.jpg
-4-.thumb.jpg.1253df10a70b35431839012b6594fb5a.jpg
Ad 2. rys 4.w J11 po dwie sruby chyba M6 po każdej ze stron

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam 2 osłony , jeszcze półeczki ... nie wiem czy nie lepiej pytać o nie w ASO , bo  na portalach ogłoszeniowych wołają za takie coś dość sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jakie oryginalnie śruby wchodzą w te otwory ??

Pozdrawiam

DSC_0525.JPG

DSC_0526.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli są to nadal te półki w bagażniku to specjalnie dla Ciebie byłem w garażu i wyjąłem jedną odkręcając kluczem 10.

Zdjęcia poniżej (śruba + podkładka)

image.thumb.png.170ece93d6921aeb03ef1ed389e53f64.png

 

image.thumb.png.fa118b6634a639c0e20ef8775c1a3d0a.png

]image.thumb.png.c8f851117bce6838d9f45796c3cfb309.png

Edytowane przez Piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak prowizorycznie były przymierzone i delikatnie przekłuta szpikulcem okładzina w w miejscach na śruby, dało się wkręcić, wyczuwalne były dziury i nawet trzymało,   więc raczej otwory są, choć nie były to takie śruby jak ze zdjęć, tylko mniejsze ,no właśnie wydawały się za małe.... choć po omacku ... okładziny nie będę wycinać, tylko otworki...   Muszę jeszcze półki skombinować i powinno być dobrze.

Dziękuję rzeczowe objaśnienie tematu i zdjęcia 🙂

Edytowane przez Pleur
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...