Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarówki oświetlenia wnętrza, postojowe, mijania i reszta. Opinie.


mati_wlkp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich żarówek używacie w E11 ?

1) Muszę kupić H4 i myślę o Tungsram Sportextreme 5000k

2)  Pozycyjne.  Tutaj mydle o żarówkach LED 4000k lub 6000k , ale nie wiem czy to legalne.  Często się przepalają zwykłe. Ewentualnie tradycyjna w5w niebieska bańka Tungsram.

3)   Oświetlenie kabiny. Tutaj nie wiem jaka jest potrzebna, ale na pewno dam LED. Jaką najmocniejszą polecacie?

4)   Czy Note E11 ma moduł Canbus? Nie chce , żeby mi wariowałocoś przy LED.

5) Cofania. Tutaj też przydałoby się coś mocniejszego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że przestudiowanie TEGO tematu pomoże Ci rozwiązać Twój problem, a TUTAJ masz efekty wymiany zwykłych na LED.
Dodam, że lepiej dmuchać na zimne, więc w moim przypadku wszystkie  LED są z Canbusem. Żadnego żarzenia, migotania, etc. Jest cacy    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mati_wlkp napisał:

Zastanawiam się czy można dać mocniejsze żarówki LED do oświetlenia wnętrza.

No przecież pokazałem fotki porównawcze jak wyglądało wnętrze, bagażnik, wsteczne, etc. przed i po wymianie. Ledy się nie grzeją, prądu biorą mniej niż standardowe, więc jeżeli chodzi o wnętrze - luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy do podświetlania przy lewarku zmiany biegów w skrzyni AT potrzebna jest jakaś specjalna żarówka, czy też zwykła W5W (żółta) wystarczy - nie będzie za mocna? Czy też może dać LED, tylko jaką?

Edytowane przez kfgz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do świateł postojowych. Gdy wyłączyłem silnik cały czas miałem światła pozycyjne włączone, dopiero gdy otworzyłem drzwi gasły i zamykałem auto. Coś chyba zmieniłem, ale nie wiem jak, bo teraz gdy wyłączam silnik swiatla postojowe tez gasną, a było to dobre, bo mogłem czekać za kimś przy wyłączonym silniku i włączonych postojowkach a gdy otworzyłem drzwi zaraz gasły. Jak to można ustawic, dziękuje za pomoc. Dodam, ze to qashqai j10 lift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość Andrzej G
W dniu 1.11.2021 o 20:24, mati_wlkp napisał:

Powiedziałbym, że nawet za mocna. Na pewno nie ma sensu dawać mocniejszej.

Rzecz gustu :rolleyes:

W Pulsarze po podmiance w centralnej podsufitce, mogę na postoju gazetę czytać z dowolnego "siedziska" :D

d3868e2d4a14057dd78ea4c067ac05d0.jpg

Godzinę temu, mati_wlkp napisał:

Jakie macie żarówki w bagażniku? W5W?

W bagażniku mam w5w i po podmiance na led wygląda to tak

0ce8bf625027bd337f5e286afcc297fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mati_wlkp napisał:

Jakie macie żarówki w bagażniku? W5W?

W E11 w bagażniku są takie "rurkowe" podobne do dużego bezpiecznika szklanego. W5W taj nie da się zamontować bez kombinacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...