Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Rozbiłem moją K10 :(


Gość lipass

Rekomendowane odpowiedzi

No i doigrałem sie... W czwartek wracając z pracy po 21 Łopuszańską nasi kochani drogowcy znowu narobili mi kłopotu: zamknęli pół lewego pasa nie wiedząc czemu, a przy okazji z daleka wogóle tego nie oznaczyli... No i ja jadąc lewym po 13 godzinach roboty zauważyłem to dopiero będąc jakieś 10 m za Szmelcwagenem Vento.... A że zimówek sie nie dorobiłem jeszcze no to przy próbie odbicia na prawy tylko lekko mnie obróciło i jebut................ Zderzak, lewa lampa i atrapa idą na szrot...:((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dlaczego od razu " Szmelcwagenem", trza umieć jeździć a nie używać obraźliwych nazw i to jeszcze nie prawdziwych

 

Wiesz no po pierwsze na pewno nie chciałem nikogo obrazić po prostu tak napisałem (i przy okazji to TYLKO moja opinia na temat NIEKTÓRYCH VW). A po drugie być może to tylko Twoja opinia ale nie powinno się osądzać innych nie wiedząc o nich dużo... To fakt na pewno nie jestem jakimś "mistrzem kierownicy" ale na pewno nie krytykuje innych kierowców (czasami sie tylko zdarzy ;) )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...