Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana seryjnych głośników e11


ozeh2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak sobie myślałem o wymianie seryjnych głośników na coś lepszego. Nie chodzi mi o tubę, wzmacniacz itp., tylko dyskretną podmianę głośników w miejscu gdzie są seryjne. Może ktoś wymieniał komplet, jeżeli tak to na co, jak wpłynęło na jakość dźwięku i ogólnie czy warto.

Model radia mam jak na załączonym zdjęciu

Ps. Note miałem mieć na chwilę a jeżdżę już 5 rok i ponad 60 tys. km za mną (licznikowe 150 tys.) oraz wymiana: sprzęgła, hamulcy P+T, amortyzatorów P+T, sprężyn P+T, tuleii na wahaczach, rozrusznika, sprzęgiełka kompresora klimatyzacji plus normalna eksploatacja. Ogólnie, jako auto na miejskie warunki jest super, każdy kto wsiada do środka mówi że jest bardzo dużo miejsca jak na auto tej klasy (czego z zewnątrz nie widać). Zdarzało się także wykorzystać jako auto do przeprowadzki, (składana na płasko i przesuwana kanapa), czy też wycieczki po 500 km w jedną stronę dla 4 osób. Dodatkowo mam fabryczny hak i transport 3 rowerów nie stanowi problemu.

 

Się rozpisalem, a chciałem powiedzieć, że Note to auto wszechstronne.

Pozdrawiam

31d0dbd0d0d7b4193c9c017b5278c5ea.jpg

Edytowane przez ozeh2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wersji po lifcie zamontowane są fabrycznie głośniki Blaupunkta z seryjnym radiem według mnie grają zupełnie przyzwoicie

5 minut temu, Ryszard52 napisał:

w wersji po lifcie zamontowane są fabrycznie głośniki Blaupunkta z seryjnym radiem według mnie grają zupełnie przyzwoicie pomaga wygłuszenie przednich drzwi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...