Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podnośnik


neuspeed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Byłby ktoś tak miły i wrzucił fotkę zamontowanego podnośnika w schowku w bagażniku? Za cholerę nie mogę dobrze teraz go zamontować żeby nie latał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko napisze tylko że podnośnik mam w pokrowcu i jest on chwycony gumką z chaczykiem do obudowy tam w nadkolu. Zero problemu z wyciąganiem i chowaniem spowrotem podnośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6NoOBL6qR0RTS8kD5MIWzObUtKbTZGq0gSX7-_ybdeTapDTh3ouO1sW96sYwPegvXyS2Mq-rs54lxQGxyc6LYGXUap8BWuRaxsrkh5dd8H9xHpEHWCmpH3VpIWSRJoYvlIZgQGm_ItrZhL0tVtpY-NbTJp6FLbMALFO70a7Edp2LpmDqvP3208S9oCCYN9qzZtnGg5uUK89JMy6sVfCVh9cj4msOXhbakXl0i3iNtIkIUEPGiLgqJYf2Vd4XDLy3MR2z1U-NPmJtzyUH4Q7exkdVFhVyZilDdHMXmVnDeBrrlY1atSOV9GiZlkhWvXmW-4-Qg3AQgMHBpXzLRpmY8IbHK0L5rZRJlKOkKAYrdxuklJyVmxb-VssvbrX6zloosglNxeycgGQsfdDcjen0ujTYzchVae0LphsrHJaxpDZd6dXZ25MDa_sg8T-kLdv9HU23Lm564FGPYh2i-0Tw5-k2OLiZdXVC8KVAF5w0Rg-XTSFIED7aRhxZfk2g2FC0GFX0IlMARinmAYVWSt3iFR-bvj4Whsg_fUunLpq4knax7CnNWP9MSl25tJMVAOBvCQEo4aMs93mVANx9NNx8oopU3Ku4qsQGwz9FuAab2XoJJ8VGZbTZOBfbGOXuvZQ5t2Vzl_fIX_xVPKhXwg0Ck0a9QJ9fiXmg7_JTe0rKavnnD2PQZ_57rFn1J7X-Zt9HIFymZG33QVjal5U6KLjlHllI=w524-h931-no?authuser=0

Jak zajrzałem teraz już wiemy z tyłu jest tak głośno, tam pod plastikiem jest wielka stodoła ;/ 

Czy zna ktoś jakąś firmę godną polecani aby wyciszyć bagażnik i może nadkola, ale bez jakichś nie wiadomo jakich ingerencji, za to za rozsądne pieniądze? (Opole/Wrocław)

Jak się otworzy podłokietnik z tyłu z pustym bagażnikiem jechać się nie da ;/ 

Edytowane przez Smakor
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3 duze gabki zalatwily u mnie kwestie.

Jedna na spód i 2 od góry na wcisk plus gruba sciereczka zawinieta dookoła podnośnika. Ale do podnoszenia w garazu uzywam żaby - szybko i bez kręcenia.

20211127_104915.jpg

20211127_105352.jpg

20211127_105446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2021 o 10:55, JackSet napisał:

3 duze gabki zalatwily u mnie kwestie.

Jedna na spód i 2 od góry na wcisk plus gruba sciereczka zawinieta dookoła podnośnika.

Lepiej rozważ coś co nie chłonie wody. Chwila nieuwagi i będziesz miał dziurę na wylot. Poniżej lewarka jest otwór wentylacyjny i gąbki mogą chłonąć wilgoć. A jak wiadomo Japończycy nie lubią stosować ocynku na blachach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zwykłe gąbki się nie nadają do auta. Trzeba kupić coś dedykowanego co właśnie nie chłonie wody bo może być problem za jakiś czas. Ta blacha od środka wygląda jakby była tylko "posypana"  jakąś ochronę i przy dotknięciu to zejdzie :D Ale japońce tak mają prawdziwego ocynku tam chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...