Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wajha zmainy biegow


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy jesli ja skroce ponizej tego zgrubienia to beda jakies minusy ?? np mniejsza precyzja lub ciezsza zmiana biegow ??

i od czego pozniej mozna mieszek dopasowac taki krotki ?? mzoe ktos tak zrobil juz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skrocona galke i to bardzo. Chodzi wszystko normalnie tylko szybciej przekladasz biegi. No i wez pod owage ze bedziesz musial dalej machac reka przy zmianie biegu. Poza tym nie widze zadnej roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemow z precyzja ??

czyli poprostu machnac fleksem lub brzeszczotem i po sprawie ?? ;] to musze mieszek jakis z galka skolowac moze od crxa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nie byla cieta tylko kupiony byl krotszy drazek.

 

shortshifter ?? ale on ma chyba tez krotsza ta dolna czesc... dlatego sie wlasnie zastanawiam czy jak przytne norm drazek to bedzie ok. na shortshiftera nie mam kasy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skróciłem w colcie o jedną trzecią bo wolant był jak w autobusie ,nie widzę przeciwskazań,złap wajche palcami na wysokości której chcesz skrócić i zobacz jak wchodzą biegi i czy sięgasz swobodnie np.,do trójki ,w colcie c50 też jest zgrubienie obciołem nad nim bo taka długość mi odpowiadała,a i kup dobry brzeszczot,materiał dosyć twardy a fleksem w środku ciąc no...sam wiesz,jeśli Ktoś jeździ oprócz Ciebie tym autkiem weź pod uwage zasięg jego lub jej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z przycieciem domowymi metodami :) Sprobowac zawsze mozna.

 

gorzej jak bede musial pozniej nowy drazek kupic ;]

 

złap wajche palcami na wysokości której chcesz skrócić i zobacz jak wchodzą biegi i czy sięgasz swobodnie np.,do trójki

 

no chyba tak zrobie... thx ludzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak. Proponuje naprawde kupic drazek. Zawsze to 100% pewnosci :)

 

Co do wrzucani biegow to najwiekszy problem moze byc z 5. Bo trzeba sie niezle wychylic jak za krotko przytniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak. Proponuje naprawde kupic drazek. Zawsze to 100% pewnosci :)

 

Co do wrzucani biegow to najwiekszy problem moze byc z 5. Bo trzeba sie niezle wychylic jak za krotko przytniesz

 

a nie wiesz ile moze kosztowac ?? i gdzie znalezc ??

zreszta jesli mial bym wymieniac wajhe.... to do wiosny musze czekac :P bo nie mam garazu a robic cos teraz na dworzu to przesrane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...