Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Silnik vq35de

bambosz78

Recommended Posts

bambosz78

Witam czym różni się silnik vq35de od vq35???Prawdopodobnie będę wymieniał w swoim murano silnik vq35de i czy mogę włożyć vq35???

Nie lepiej wyremontować swój bo wymiana tak czy tak pewnie ze wszystykim wyjdzie około 8000 tysia a naprawa może z 10000 tak mi się wydaje. A różnic się mogą mocą jedne były do 4x4 drógie nie wiem jak jest z mocowaniami i czy będzie ci komp bedzie pasował pod ten silnik. Ale głównie zauważyłem że się mocą różnią więc nie wiem jak z komputerem

bambosz78
4 godziny temu, bubuss napisał:

Nie lepiej wyremontować swój bo wymiana tak czy tak pewnie ze wszystykim wyjdzie około 8000 tysia a naprawa może z 10000 tak mi się wydaje. A różnic się mogą mocą jedne były do 4x4 drógie nie wiem jak jest z mocowaniami i czy będzie ci komp bedzie pasował pod ten silnik. Ale głównie zauważyłem że się mocą różnią więc nie wiem jak z komputerem

Ok dzięki za podpowiedź będę się musiał dobrze zastanowić co i jak pozdrawiam

Kazik_R52
18 godzin temu, bambosz78 napisał:

Witam czym różni się silnik vq35de od vq35???Prawdopodobnie będę wymieniał w swoim murano silnik vq35de i czy mogę włożyć vq35???

Kolego nie mozesz wlozyc vq35 poniewaz nie ma takiego silnika jak vq35

VQ - rodzin silnikow 6 cylindrowych w ukladzie V

35 to 3.5 litra , sa od 2.0 do 4.0

Nastepne oznaczenie to konkretny model silnika D od dohc , E wtysk wielopunktowy . Drugie D to wtrysk bezposredni , T to turbo, TT twin turbo, jeszcze sa bardziej wydajne HR czy VHR

Do tego co najwaznijsze sa bloki FWD i RWD

Do Murano potrzebujesz silnik  VQ35DE FWD, kiedys  na forum wklejalem foto z roznicami blokow FWD i RWD.

Szukac uzywki albo remont u Coobcia 

bambosz78
W dniu 25.11.2021 o 02:21, Kazik_R52 napisał:

Kolego nie mozesz wlozyc vq35 poniewaz nie ma takiego silnika jak vq35

VQ - rodzin silnikow 6 cylindrowych w ukladzie V

35 to 3.5 litra , sa od 2.0 do 4.0

Nastepne oznaczenie to konkretny model silnika D od dohc , E wtysk wielopunktowy . Drugie D to wtrysk bezposredni , T to turbo, TT twin turbo, jeszcze sa bardziej wydajne HR czy VHR

Do tego co najwaznijsze sa bloki FWD i RWD

Do Murano potrzebujesz silnik  VQ35DE FWD, kiedys  na forum wklejalem foto z roznicami blokow FWD i RWD.

Szukac uzywki albo remont u Coobcia 

👍👍👍👍👍👍👍Dzięki kolego