Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ 2017 polskie menu


Maniek69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Qashqaia j11 2017r. po lifcie. 1.6 DIG-T.  Kupiony w Niemczech. Jest jeden problem. Mianowicie nie ma polskiego Menu komputera pokładowego. Jest niemiecki,angielski...nawet turecki,lecz polskiego nie ma...W nawigacji juz zmieniłem w ustawieniach na polski. Może ktoś się orientuje jak zmienić na język polski i ile by to kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qashqaia j11 2017r. po lifcie. 1.6 DIG-T. - "nie ma języka polskiego" w menu komputera pokładowego. Jest polski ale w J12 (2021-)

Edytowane przez klepa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety....ale ktoś gdzieś ogarniał to,sam sobie,prywatnieTylko nie wiem,czy to tutaj padało to stwierdzenie,czy na innym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem w fazie rozpracowywania liczników w trailu i qaśce. Po nowym roku powinienem skończyć edycje softa i dam znać

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę być złośliwy ale już dawno jest po nowym roku,Czekamy    :0recourse:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czykamy i czekamy mineło juz pól roku i nic.

Koleś  kompletne nieprzestrzega  zobowiązań, tym bardziej  obietnic. Po co było obiecywać

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam angielskiego, ale czy to problem wziąć słownik i tych pare słów przetłumaczyć sobie a i zapamiętać po paru sesjach rozpracowywania menu, to nie jest złośliwość z mojej strony  ja tak zrobiłem i ma spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba,można i tak...Może kolegę przerosła sytuacja,może się nie udało,a może po prostu zapomniał,wiele takich wątków jest zapomnianych.Poza tym,jeśli dobrze widzę to jest nieobecny od grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
12 godzin temu, Ryszard48 napisał:

Czykamy i czekamy mineło juz pól roku i nic.

Koleś  kompletne nieprzestrzega  zobowiązań, tym bardziej  obietnic. Po co było obiecywać

Czy to tak trudno wysłać do kol. Dzeriusz pytanie na PW w tej sprawie, zamiast tutaj się użalać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Andrzej G napisał:

Czy to tak trudno wysłać do kol. Dzeriusz pytanie na PW w tej sprawie, zamiast tutaj się użalać ?

Po to jest forum aby pytać ,jak bym chciał używać prywaty ,to bym to zrobił.A tak swoją drogą to się nie użalam  ,ciekaw jestem czy Ty też nie dotrzymujesz słowa .

Nie ma co dyskutować o tej sprawie takie mam zdanie

Koniec

 

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam.

Jestem od kilku dni posiadaczem QQ 2018 r. po lifice. Czy wiecie  jak lub macie namiary na kogoś kto robi zmianę język a na polski w komputerze pomiędzy dwoma zegarami czyli "ekran informacji o pojeździe" (znajdujący się pomiędzy obrotomierzem a prędkościomierzem) ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt tego nie ogarnął. Tak na marginesie, to ciekawe że QQ dostał polską homologację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bodzio napisał:

Witam.

Jestem od kilku dni posiadaczem QQ 2018 r. po lifice. Czy wiecie  jak lub macie namiary na kogoś kto robi zmianę język a na polski w komputerze pomiędzy dwoma zegarami czyli "ekran informacji o pojeździe" (znajdujący się pomiędzy obrotomierzem a prędkościomierzem) ?

Pozdrawiam

Byłem w kontakcie z gostkiem,który ogarniał ten temat,i kontakt się urwał.Nie wiem czy poległ na tym temacie,czy też uznał,że nie warto się uzewnętrzniać z dobrą nowiną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ASO w Rzeszowie nie robią tego i twierdzą, że J11 nawet na Polskę było wypuszczone bez języka polskiego. Zadałem jeszcze to samo pytanie  na grupie "Nissan kupię, sprzedam, samochody, części porady" na FB może tam coś ktoś napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...