Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nietypowa prośba - czy ktoś z forumowiczów pokazałby na żywo swojego Pathfidera III najchętniej wersję 4.0 benzyna w Warszawie lub okolicach


Tommka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szanowni forumowicze, mam nietypową prośbę, czy ktoś byłby uprzejmy poświęcić 30-60 minut swojego czasu na prezentację swojego auta na żywo. Podjadę pod wskazany adres Warszawa/okolice, nie oczekuję jazdy autem w żaden sposób a obejrzenie auta na parkingu. 

Chciałbym zobaczyć wnętrze, pozycję za kierownicą, fotele pasażerów, bagażnik i elementy nadwozia. Noszę się z zamiarem zakupu Pathfindera 4.0 v6 ale nie musi być ta wersja silnikowa, aby przy zakupie mieć większe rozeznanie. 

Bardzo uprzejmie dziękuję

Pozdrawiam,

Tomek

 

 

Edytowane przez Tommka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja zapraszam ale do Bielska- Białej :D mam 4.0 po remoncie silnika, zawieszenia, konserwacji ramy i rozwiązania kilku problemow tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, apsik napisał:

Hej, ja zapraszam ale do Bielska- Białej :D mam 4.0 po remoncie silnika, zawieszenia, konserwacji ramy i rozwiązania kilku problemow tego modelu.

Hej!jak jesteś po konserwacji ramy to czy mógłbyś wrzucić parę fotek jak to wygląda? Chodzi oto,że potrzebuję wmiare ostre zdjacia miejsc ramy gdzie znajdują się otwory technologiczne. W najbliższym czasie noszę się z zamiarem "uratowania" ramy w moim parchu i poprawy partackiej naprawy poprzedniego właściciela który na osłabione elementy nałożył kawały blachy zakrywajac wszystko. Chyba ze ktoś posiada jakies rysunki techniczne tych konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takich dokładnych zdjęć nie mam, jednak mam porobione na "przyszłośc" jakbym chciał sprzedawać w świat a żeby nowy właściciel nie zarzucił mi "zapaćkania" rdzy i agonalnego stanu. Podeslij na priv maila to wyślę Ci wszystko co mam. U  mnie rama ogólnie w swietnym stanie, tylko rdzawy nalot, po piaskowaniu wypadły tylko 2 dziurki srednicy pięciozłotówki i to w miejscu mocowania chłapacza więc w samej budzie. Nic groźnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeże temat, 

Takze rozważam zakup tego auta, ale ja akurat jestem z okolic Trójmiasta więc gdyby ktoś z tych okolic nie miał nic przeciwko prezentacji auta to byłbym zainteresowany obejrzeniem. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...