Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co roz...walilem?


pedroz

Rekomendowane odpowiedzi

Przywalilem kolem w kraweznik na oblodzonej drodze. Zdarlem troche rant na feldze. Teraz cos mi zaczelo chrupac na dziurach - wczesniej tego nie bylo. Na rownej drodze nic nie slychac. Przy okazji zauwazylem, ze troche jakby musze skrecac kierownica by jechac prosto :( Pytanie wiec brzmi - co rozwalilem? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywalilem kolem w kraweznik na oblodzonej drodze. Zdarlem troche rant na feldze. Teraz cos mi zaczelo chrupac na dziurach - wczesniej tego nie bylo. Na rownej drodze nic nie slychac. Przy okazji zauwazylem, ze troche jakby musze skrecac kierownica by jechac prosto :( Pytanie wiec brzmi - co rozwalilem? :evil:

zalezy jak mocno przywaliles

na bank musisz jechac na sutawienie zbierznosci (kiera krzywo gdzy jedziesz prosto)

mogles rozwalic tez koncowki drazkow, zwrotnice lub zgiac wachacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak mocno przywaliles na bank musisz jechac na sutawienie zbierznosci (kiera krzywo gdzy jedziesz prosto) mogles rozwalic tez koncowki drazkow, zwrotnice lub zgiac wachacz.

A zna ktos miejsce w Wawie, gdzie mi to zrobia fachowo, uczciwie i w rozsadnym czasie?

 

EDIT: Jedno juz wiem - felge skrzywilem :cry: Na szczescie na zapasie byla prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...