Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] dziwna kontrolka


Gość eko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!U mnie w P10 mam kolo regulacji lusterek miejsce na wlacznik halogenow.Tyle, ze nie mam wlacznika tylko jakas dziwna zaroweczke zielona ktora poli sie od czasu do czasu nie mam pojecia do czego ona sluzy.Czy ktos zna odpowiedz

dzieki :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

Też mam coś takiego , ale u mnie nie było żadnej żarówki w środku. Kiedyś widziałem to jako kontrolkę alarmu , ale nie wiem czy było to fabryczne. Ja u siebie zrobiłem z tego kontrolkę włączonych świateł mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez znajduje sie taka zielona kontrolka ale w miejscu gdzie powinien byc przyciski do podgrzewania siedzenia kierowcy a w drugiej zaslepce jest dziwny przelacznik. lampla miga podczas wlaczenia awaryjnych i jeden raz gdy wlaczam kierunkowskazy. Do czego moze sluzyc lub mogla nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tego nie ma :shock:

Jest tylko ustawienie lusterek. Pod spodem włącznik halogenów, a obok zaslepka gdzie powinna być regulacja intensywności podświetlenia zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zagadka rozwiązana, przynajmniej w moim przypadku.

Wczoraj przestały działać kierunki, sprawdziłem bezpiecznik - Ok. W takim razie to pewnie przerywacz, rozbebeszyłem deskę od spodu i wymontowałem ustrojstwo, okazało się, że to jest przerywacz od innego auta i ma jedno dodatkowe wejście i ta żaróweczka jest po prostu dodatkowym obciążeniem dla tego urządzenia. Ot cała tajemnica :)

P.S. Użyłem przerywacza od Punto i pasuje bez problemu (koszt ok 15-25 zł). Oryginał w serwisie 220 zł !!!.

Podłączenie: 49 - +input (u mnie jasno zielony/czerwony), 49a - output (ciemno zielony/czarny), 31 - -gnd (czarny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno masz hak i auto z D, to jest kontrolka dodatkowa kierunkowskazów jak jedziesz z przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek_poz
Napewno masz hak i auto z D, to jest kontrolka dodatkowa kierunkowskazów jak jedziesz z przyczepą.

 

 

Wlaśnie u mnie słuzy to jako dodatkowa kontrolka działających światel w przyczepie....

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta żaróweczka jest po prostu dodatkowym obciążeniem dla tego urządzenia. Ot cała tajemnica

jw po prostu pozbyłeś się kontrolki kierunkowskazów popdczas jazdy z przyczepą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...