Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] 2,0D SLX'94


Gość axg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczow.

 

Mam takie oto pytanie do posiadaczy P10 2,0D , w ktorym miejscu w samochodzie powinno znajdowac sie zlacze do podpiecia kompa ( NISSAN CONSLU ) ? Chcialem zdjagnozowac usterke ABS'u ( po zapaleniu silnika, po ok 5 sek zapala sie kontorlka od ABS'u ), ale nie moge znalezc takowego zlacza serwisowego. Posiadam wersje elektroniczna manulala do P10, pokazane jest tam ze takowe zlacze powinno znajdowac sie pod gniazdami bezpiecznikow w kabinie , po stronie kierowcy.

 

Prosze o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...takowe zlacze powinno znajdowac sie pod gniazdami bezpiecznikow w kabinie , po stronie kierowcy.

 

Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie, gniazdo do podłączenia komputera znajduje się pod listwą bezpieczników w kabinie po stronie kierowcy.

 

Pozdrawiam

Delphi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

Kiedyś pytałem o diagnoze ABSu w serwisie i powiedziano mi , że nie ma możliwości zrobienia diagnozy komputerowej (dot.ABSu) w P10. Wszystko trzeba sprawdzać ręcznie tzn. z miernikiem , po prostu za stary model ABSu.

Mi osobiście nie chce się w coś takiego wierzyć , ale może to i prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...