Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kluczyk QASHQAI J11


Jureczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kluczyk" inteligentny "w moim Qashqai stracił  stracił łączność z komputerem samochodu. Brak zamykania . zapalania itp. Co może być przyczyną .Bateria wymieniona- sprawna. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jureczek na komputerze wyświetla się komunikat i nie wykryciu kluczyka?
Oba kluczyki źle działają czy tylko jeden?
Czy jak przyłożysz kluczyk do klamki to jesteś w stanie otworzyć drzwi? I analogicznie czy jak przyłożysz kluczyk do przycisku start to zapalisz samochód?

Generalnie mam podobny temat gdzie główny kluczy przestał otwierać drzwi/odpalać samochód i był komunikat o braku kluczyka.
Pojeździłem chwilę z kluczykiem zapasowym, który nie był nigdy używany i było ok wiec pojechałem do ASO i powiedzieli żebym wymienił kluczyk.
Nie wymieniłem go i jeżdżę na zapasowym i zapasowy też zaczął co jakiś czas gorzej kontaktować. Najbardziej było to widoczne jak było bardzo zimno.

Awaryjnie - oba kluczyki wykonują swoją pracę jak się zbliży kluczyk do drzwi by otworzyć i do przycisku START by odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie było podobnie i po zamknięciu przyciskiem na klamce i otworzeniu przyciskiem na klamce wszystko wróciło do normy 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2021 o 18:25, Jacoob napisał:

@Jureczek na komputerze wyświetla się komunikat i nie wykryciu kluczyka?
Oba kluczyki źle działają czy tylko jeden?
Czy jak przyłożysz kluczyk do klamki to jesteś w stanie otworzyć drzwi? I analogicznie czy jak przyłożysz kluczyk do przycisku start to zapalisz samochód?

Generalnie mam podobny temat gdzie główny kluczy przestał otwierać drzwi/odpalać samochód i był komunikat o braku kluczyka.
Pojeździłem chwilę z kluczykiem zapasowym, który nie był nigdy używany i było ok wiec pojechałem do ASO i powiedzieli żebym wymienił kluczyk.
Nie wymieniłem go i jeżdżę na zapasowym i zapasowy też zaczął co jakiś czas gorzej kontaktować. Najbardziej było to widoczne jak było bardzo zimno.

Awaryjnie - oba kluczyki wykonują swoją pracę jak się zbliży kluczyk do drzwi by otworzyć i do przycisku START by odpalić.

 

Dzięki za porady .Były bardzo pożyteczne. Po odpaleni auta kilka razy problem ustąpił .Ale dalej nie wiem co było przyczyną .Na wszelki wypadek mam przy sobie dwa kluczyki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...