Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N16 brak zapłonu


senegalrulez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Po dłuższym postoju ( około miesiąca) mam następujący problem z moją Almera. Akumulator wyjęty, naładowany. 

- auto nie otwiera się z pilota( bateria sprawna) , również przekręcenie zamku nie powoduje otwarcia centralnego, a jedynie drzwi kierowcy. 

- po przekręceniu na zapłon na dosłownie sekundę zapalają się kontrolki, następnie gasną a auto kręci i nie zapala. 

- kontrolka immobilizera wydaje się ok - po włożeniu kluczyka znika

- sprawdzałem ciągłość masy między akumulatorem a silnikiem, wydaje się być ok 

- programowanie kluczyka (6x przekręcanie itd ) niestety nieprzynosi rezultatu

- po otwarciu drzwi z kluczyka świeca się awaryjne - jakby uruchamiał się alarm

 

Nie mam już pomysłów co można sprawdzić, wydaje mi się że problem może leżeć po stronie " Uzbrojonego " alarmu, ale zupełnie nie mam pomysłu jak zmusić kluczyk aby zaczął współpracować. 

 

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W jaki sposób można spróbować rozłączyć alarm ? Po podłączeniu akumulatora alarm sie włącza, w żaden sposób nie daje sie go wyłączyć... Programowanie kluczyka nie daje efektu. po przekręceniu kluczyka w stacyjce kontrolki zapalają się na jedną / dwie sekundy i gasną, auto kręci ale nie zapala.

 

Pozdrawiam 
Kamil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...