Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona chłodnicy QQ J11 lift


Pleur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio wpadła mi w oko taka osłona (zdjęcie)... Przepatrzyłam aliexpress i inne i nie znalazłam... Czy przypadkiem ktoś z forumowiczów znalazł coś takiego i wie gdzie to można dostać. Pozdrawiam

osłona chłodnocy QQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to u Rosjan było dość długo na tapecie i oni się tym jarali.My tutaj po prostu docinaliśmy osłonę z siatki tuningowej dostępnej na allegro i wkładało się to za zderzak przed chłodnicę i zdaje egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to u Rosjan pisałem z nimi o tej osłonie .Osłona nie taka droga tylko przesyłka droższa jak osłona

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o mi chodziło ,na zatrzaski ,szybki montaż. Tu pytania do Mario111 :) Czy kupiłeś (-ił) Pan tą osłonę ? Z tego co widzę w opcji dostawy jest odbiór osobisty ze sklepu w Moskwie, a nie ma opcji wysyłki, chyba ze trzeba się pierw zarejestrować ??   Czy jest to bezpieczne miejsce do zakupu ? i płatność widzę kartą kredytową, nie ma czegoś takiego jak Payu

Tak by wyglądało zamówienie ??  są standard i premium , nie wiem czy to się różni....

 

NISSAN QASHQAI 2019-2021 (II restyling) with parking sensors - Radiator protection PREMIUM

 - Order contents: Black (Bottom - 2 parts..
 - Vehicle factory equipment: With parking sensors
NQAS18.park.PREMIUM
 

 

8100r.
8100r.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 17:50, Mario111 napisał:

Osłona nie taka droga tylko przesyłka droższa jak osłona

Tzn. ile sobie zyczy? teraz patrzalem to DHL chce 30€ do EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 euro to spoko Ja oglądałem cennik na stronie  Kurierem.pl to   DHL 670 zł a FedEX 500zł ,a oslona ok.8000 rubli także dałem sobie spokój i zamontowałem siatkę za kilkanaście złoty sposobem polecanym na forum

Edytowane przez Mario111
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony: środkowa i dolna takie jak na zdjęciu kosztują 8100 rubli, zaś wysyłka ( Poczta Rosyjska (za pobraniem, dodatkowa prowizja Poczty Rosyjskiej od 4 do 10%) 3572 ruble, co w przeliczenia na złotówki daję kwotę ok. 600 zł z wysyłką . Cena 1 rubla waha się granicach 5-6 groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda płatność  - w przypadku zakupu, raczej kartą...

Osłona Qashqai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...