Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana foteli qashqai j11 lift 2019


Filip94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , czy ktoś z grupy wymienia fotele welurowe na skore z pamięciami oraz elektrycznym sterowaniem z wersji tekna , chciałbym dowiedzieć się czy to ciężki zabieg i co trzeba by ewentualnie wymienić lub dołożyć żeby to zagrało , mam fotele z podgrzewaniem 2019 rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem w poprzedniej Kaśce.Miałem acete i sitze szmaciane,bez grzania.Zamieniłem na skórę z grzaniem i setrowaniem elektrycznym.Instalacja i kostki pod fotelami była.Jedynie z braku poprzednich grzanych,musiałem dokupić tunel z przełącznikami i kawałek instalacji do wyłączników.Jeżeli masz wolne kostki pod fotelami to zamieniaj.Co do pamięci fotela,nie wiem czy będzie to działało,bo tym chyba steruje moduł komfortu,a jaki masz...tego chyba nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pamięci mi nie zależy , najważniejsze żeby sterowanie działało , muszę zobaczyć pod fotelem jak to wyglada , ale jak by była instalacja przygotowana to była by bajka 

JACKO29 a ty przekładałem fotele w j10 czy j11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam po jednej wolnej kostce pod fotelami , koloru brązowego , podeśle zdjęcia jak wygląda pasażer oraz kierowca .

WhatsApp Image 2022-02-02 at 08.39.10 (Copy).jpg

WhatsApp Image 2022-02-02 at 08.39.11 (Copy).jpg

WhatsApp Image 2022-02-02 at 08.39.12 (Copy).jpg

WhatsApp Image 2022-02-02 at 08.39.12 (1) (Copy).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Filip94 napisał:

A mogę wiedzieć które dokładnie fotele dokładałes ? Jakieś zdjęcie 

No niestety Kaśka z 2014 już zmieniła właściciela.Zakładałem skóry z rocznika 2015 może coś znajdziesz na allegro wśród ofert,dla porównania oczywiście.Moje fotele nie miały pamięci,natomiast elektryczne sterowanie działało. Nie pamiętam teraz,ale wydaje mi się,że brązowa kostka u mnie była od grzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był temat na forum i ktoś opisywał ze kostka była inna ale wszystko działało oprócz pamięci , niestety nie odzywa się i ostatnio logował się 2 lata temu wiec może być utrudniony kontakt , u mnie mam podgrzewanie wiec nie może być to kostka od grzania  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad wymianą tapicerki na skórzaną w QQ z 2019. Koleś u którego oglądałem taką tapicerkę powiedział mi że to trochę większa operacja niż tylko podmiana foteli i boczków. Aby wszystkie funkcje działały łącznie z pamięcią musi ciągnąć dodatkowe kable i maże być problem z gwarancją. Głównie chodziło mu o zgranie pamięci fotela z pamięcią lusterek. Za komplet tapicerki z boczkami plus montaż wołał sobie 4000zł. To było w zeszłym roku na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...