Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana części tunelu środkowego w P12 sedan 2003 r.


michuP12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

To są moje początki na tym forum, także za wszelkie potencjalne błędy przepraszam i proszę o wyrozumiałość :) 

 

Piszę do Was z pytaniem o prośbę/poradę odnośnie tunelu środkowego w mojej primerze p12 sedan z 2003 roku. W oryginalnie od nowości założonym tunelu posiadam obok podłokietnika moduł na telefon. Obecnie jest mi on zupełnie niepotrzebny, a bardzo by mi się przydało miejsce na kubek z kawą (podczas podróży nieocenione :)). Zakupiłem tunel środkowy na allegro z innej primery (też przedliftowej) ze slotem na kubki, moje wnętrze jest jasne, a zakupiłem tunel z czarnego wnętrza, dlatego nie chcę wymieniać całych tunelów, a jedynie tą konkretną część. Może ktoś mógłby poradzić jak zabrać się za wymianę samego modułu telefonu na slot do kubków?  Ktoś ma pomysł jak za to się zabrać? I czy jest możliwość podmiany tych części bez wymontowania całego tunelu środkowego? W załączeniu dołączam z internetu zdjęcia poglądowe części, o które mi chodzi. Proszę o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam :) 

podmianka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jest możliwość wymiany bez rozbierania całości. To wszystko jest na zatrzaskach wystarczy ze od strony pasażera włożysz w szczelinę coś twardego śrubokręt lub otwieracze do tapicerek i pociągniesz do góry resztę już ręką zrobisz. tak samo jest z tym do telefonu tylko tam będziesz musiał odpiąć przewód i to tyle w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
W dniu 5.02.2022 o 21:56, michuP12 napisał:

Ktoś ma pomysł jak za to się zabrać?

Zacznij od zakupu łyżek do tapicerki - dostaniesz za niecałą dyszkę, a przydadzą się w przyszłości do wielu innych rzeczy. Śrubokręt nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo możesz uszkodzić plastik. Coś takiego w zupełności wystarczy, a kosztuje grosze

Łyżki do tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 08:29, Devil1986 napisał:

oczywiście że jest możliwość wymiany bez rozbierania całości. To wszystko jest na zatrzaskach wystarczy ze od strony pasażera włożysz w szczelinę coś twardego śrubokręt lub otwieracze do tapicerek i pociągniesz do góry resztę już ręką zrobisz. tak samo jest z tym do telefonu tylko tam będziesz musiał odpiąć przewód i to tyle w temacie.

 

W dniu 8.02.2022 o 09:22, Andrzej G napisał:

Zacznij od zakupu łyżek do tapicerki - dostaniesz za niecałą dyszkę, a przydadzą się w przyszłości do wielu innych rzeczy. Śrubokręt nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo możesz uszkodzić plastik. Coś takiego w zupełności wystarczy, a kosztuje grosze

Łyżki do tapicerki

Bardzo dziękuję Panowie za poradę :) Tunel odebrałem w tym tygodniu, kupię tylko łyżki na mieście, a jak nie będzie, to zamówię przez internet i biorę się do roboty. Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...