Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Czy pilot do centralnego z innej Primery bedzie pa


Gość kuwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze moj topic powoli ginie miedzy innymi chcialem ponowic moje pytanie.

 

Problem moj polega na tym ze mam tylko jeden pilot do centralnego i to najpewniej nie dzialajacy. Pytanie jest takie czy uda mi sie zmusic do wspolpracy pilota z innej Primerki (oczywiscie tez takiego samego :) )? Czy wystarczy go "zaprogramowac" i juz bedzie dzialal?

 

Z powazaniem JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale może warto pomyśleć o autoalarmie? Tam masz normalnie 2 piloty. Instalację podłącza się do c.z. i po ptokach, gra i buczy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej Primki wrzucono fabrycznie tylko centralny zamek (chyba ze ja o czyms nie wiem :) ). Co do baterii i dopasowania pilota to byly to pierwsze rzeczy ktore przy nim zrobilem. Bez skutku niestety.

 

Zastanawiam sie wlasnie nad zakupem pilota z innego autka, choc jak juz kilka razy uslyszalem ceny jakie ludziska chca za 10-letniego pilota to sie zaczynam zastanawiac nad zakupem calego alarmu.

 

Pytanie moje jest nadal aktualne. Czy pilot z innej Primki bedzie pasowal?

 

Z powazaniem JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze ceny uzywanych pilotow sa zaporowe, bo nie widzi mi sie dawac za 10 letnia elektronike 100zl, znajomy elektronik zerknal do srodka pilota i wyszlo ze gdzies na sciezkach przy tranzystorze jest zwarcie.

Jako ze nie mam drugiego na wzor, zwracam sie z prosba:

 

Watpie by ktos mial schemat takiego pilota.

 

Jesli wiec ktos z Was by mogl to prosze o fotke sciezek tego pilota z dwoch stron.

 

Z powazaniem JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...