Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebuję pomocy przy oględzinach samochodu w okolicach Chodzieży.


Hasder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ofertę Nissana Pulsar, która mnie zainteresowała. Może ktoś z kolegów kojarzy ten samochód:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-pulsar-1-2dig-t-115km-skora-kamera-navi-radar-alu17-full-ID6Erjmi.html?

Jeśli jest ktoś z okolicy Piły albo jeszcze lepiej Chodzieży i zna się trochę na samochodach, chciałbym prosić o podjechanie i sprawdzenie auta za opłatą (do dogadania na PW). Od sprzedawcy dowiedziałem się, że jest 2 właścicielem. Auto wersja Acenta+, sprowadzone w zeszłym roku z Francji, a sprzedaje je, bo chce kupić QQ. VIN sprawdzony i jest czysty. Jedynie drzwi od strony kierowcy przednie i tylne były przydarte i malowane, ale poduszki są całe. Żadnych poważnych napraw oprócz standardowego serwisowania. 
Jestem z gościem umówiony na sobotę, więc jeśli ktoś mógłby podjechać tam w tym tygodniu to byłbym niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tygodniu czasu brak. Mam do auta 60min drogi i w weekend moge je zobaczyc.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciej za chęć pomocy. Jednak na sobotę już się ugadałem z gościem, dlatego szukam kogoś, kto ma trochę bliżej żeby w tygodniu podjechać ;) Normalnie by mi się nie śpieszyło, ale patrząc po kursach euro i cenie paliwa, to ceny samochodów też mogą z dnia na dzień skoczyć do góry :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...