Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P1644 Nissan Qashqai 1.5 dci 2010 rok


Tresz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, kupiłem kaszankę z 1.5 dci i mam mały problem :) A w sumie nie taki mały bo nawet dość duży, od razu mówię, ze czytałem inne posty na ten temat, ale są stare i nie rozwiązały problemów. 

Wyskoczył i nadal wyskakuje czerwony Check Engine, komputer pokazał bledy p0381 oraz p1644… zostały wymienione swiece żarowe i zbadana elektronika itd… błąd p0381 zniknął ale zaraz znowu pojawił się check i cały czas jest problem z błędem p1644, przejrzane wszystkie masy, sprawdzony i wyczyszczony EGR. 
 

Delphi nic nie pokazuje (żadnego konkretnego opis),launch „wsk/obw nagrz chlodz 1.def”

Samochód był już 4 razy u mechanika i ciagle co go wezmę to mechanik jeździ i nic mu nie wyskakuje, ja tylko wezmę dojadę do domu i cyk… kontrolka…. Dodam jeszcze, ze kiedy wyskoczy kontrolka to nagle zaczyna coś równomiernie „pukać” jest to takie głuche pukanie ale słychać je tylko wewnątrz auta i pod autem kiedy się schylimy na wysokości ściany grodziowej, pod maska cisza, zwykła praca silnika… Stukanie/pukanie jest równomierne, niezależne od obrotów silnika. Mógłbym je porównać do dźwięku podczas testowania wtrysków na stole probniczym, ale oczywiście dźwięk ten nie jest jakiś bardzo głośny, nie jest tez cichy i raczej nie jest to żaden przekaźnik.
 

korekty wtrysków również sprawdziłem… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...