Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z Nissan almera 1.5 2003


Kriskrystian96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

 

Nie znalazłem nigdzie, na żadnym forum dyskusji czy pomocy o tym przypadku. 

Otóż mam problem z autem, który dopiero co zakupiłem. Na stacji diagnostycznej wszystko prawie że wyszło dobrze. 

Podpisałem umowe, przyjechałem do siebie na osiedle i zaczęły sie problemy. 

Przestały świecić światła, świeci tylko jedno i czasem na przemian. Raz prawa pozycja, raz lewa, za każdym razem po ponownym włożeniu kluczyka. 

Sprawdziłem bezpieczniki, wszystkie do których mam dostęp-wszystko cacy. 

Sprawdziłem żarówki - również wszystkie cale i nie spalone. 

Więc wróciłem do bezpieczników - przeczyściłem je, odpaliłem auto i światła z przodu działały tzn tylko pozycje i długie plus kierunki. 

Zgasiłem i poszedłem do domu na chwilę, wracam do auta i znowu tylko jedna żarówka świeci i na desce pokazuje sie że mam wlączone długie światła , które generalnie były zgaszone. 

Auto odpalone i nic się nie zmieniło. Wymieniłem na wszelki wypadek na nowe bezpieczniki, myślałem że pomoże, niestety nie. 

Odpaliłem auto, chwilę popracował, a światła nadal nie świecą (żadne). Auto samo zgasło, włączyły się awaryjne i dalej już nic sie nie dzieję , odpiąłem klemę, by nie mrugały awaryjne, ale nic nie pomogło. 

Chciałem odpalić auto i niestety rozrusznik kręcił, ale auto już sie nie odpala. Po jakimś czasie udalo się że jedna żarówka pozycyjna zapaliła się i długie też działały, ale tylko jedna strona. 

Auto dalej nie odpala, dalej mrugają awaryjne. 

I jest ikonka na desce - samochodu z kluczykiem. 

Po chwili załączyły się samoczynnie wycieraczki. 

Mam nadzieję że opisałem "usterkę" w miare logiczny sposób. 

Mial ktoś taki problem z 

Nissanem Almera 1.5 2003r benzyna? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...