Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Piano black


OPM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszyłem się, że we wnętrzu tego piano praktycznie nie ma. Ale na karoserii takich czarnych elementów jest od cholery. Mikroryski od samego przetarcia palcem się robią więc to chyba też jest to słynne piano. Czy ktoś zabezpieczał jakoś te elementy? Folią albo czymś? Jak to w ogóle myć?

Czy jakiś użytkownik może się podzielić opinią jak wyglądają te elementy po kilku miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
On 5/18/2022 at 1:53 PM, OPM said:

we wnętrzu tego piano praktycznie nie ma

U mnie już jest cała listwa przed prawym przednim fotelem🤨 Wcześniej montowane były te lakierowane matowo ze strukturą szczotkowaną.

 

On 5/18/2022 at 1:53 PM, OPM said:

Folią albo czymś? Jak to w ogóle myć?

Tylko folia, najlepiej matowa.

Ja myję i woskuję bezdotykowo.

On 5/18/2022 at 1:53 PM, OPM said:

jak wyglądają te elementy po kilku miesiącach?

U mnie na słupku B widać było w słońcu lekkie zarysowania już w dzień odbioru, ale ten duży element na słupku C jest bez zarysowań, czyli ktoś poległ u dealera, myjąc lub wycierając do sucha.

W drugim samochodzie, po 7 latach mycia dotykowego, w tym na myjniach automatycznych, nawet w cieniu te plastiki wyglądają na zmęczone życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

U mnie już jest cała listwa przed prawym przednim fotelem🤨 Wcześniej montowane były te lakierowane matowo ze strukturą szczotkowaną.

Wcześniej też było piano black w tym miejscu ale tylko w wersji premier edition.

Nie unikniemy rysowania piano black na słupkach. Ważne jest aby piano black myć bardzo delikatnie - jak nie będzie głębokich rys to drobne można wypolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, gumimis said:

Nie unikniemy rysowania piano black na słupkach.

Zrobiłem już 2 dokładne mycia i słupek B jak w dzień odbioru. Słupek C bez rys😌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nowe auta z salonu już mają ryski, więc bez polerki i nałożenia folii nie da rady o to zadbać.

Tym bardziej, że tego dotykamy wiele razy dziennie, bo każdorazowo przy zamykaniu drzwi.

Niestety jest tego więcej np. przed lusterkiem, gdzie nie da się łatwo położyć folii.

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...