Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Problem przy przyśpieszaniu.


Gość cyfer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kolejny problem.

Na wolnych obrotach jakby było wszystko ok, ale w czasie jazdy coś go muli tak jakby ktoś dolot zatykał, a do tego coś brzęczy jakby przy wydechu. Szczerze mówiąc to i na gazie i na paliwie. Prawdopodobnie powoli kończą się świece ale żeby aż tak reagował??

Co to może być?? KAtalizator?? Świece??

Musze to dokładnie jeszcze osłuchać ale nie za bardzo się na tym znam.

Pomóżcie bo auto musi mi służyć do pracy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze to nie katalizator brzeczy tylko taka dziwna oslona na rurze przy nim. Ja tez myslalem ze cos mi w kacie brzeczy a okazalo sie ze to wlasnie ta oslona. Co do mulenia to u mnie pomogla wymiana filtra powietzra, gazu i regulacja gazu. Do tego masz zle swiece i sie to skumulowalo. No chyba ze to wszystko wymieniles i gaz regulowales :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze to nie katalizator brzeczy tylko taka dziwna oslona na rurze przy nim. Ja tez myslalem ze cos mi w kacie brzeczy a okazalo sie ze to wlasnie ta oslona. Co do mulenia to u mnie pomogla wymiana filtra powietzra, gazu i regulacja gazu. Do tego masz zle swiece i sie to skumulowalo. No chyba ze to wszystko wymieniles i gaz regulowales :roll:

 

No właśnie że z wymienionych przez ciebie rzeczy to tylko świece mi pozostały do wymiany. Osłony rury od dawna już nie mam bo ją zdjąłem zaraz jak zaczęła brzęczeć. To musi być coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też coś brzęczało - po otwarciu maski, wzdłuż podszybia biegnie metalowy przewód (rureczka) zapomniałem od czego :oops: . U mnie to on dostawał wibracji i wydawał charakterystyczny dźwięk. wystarczyło włożyć pomiędzy niego a ściankę kawałek gumy...

Niestety najpierw myślałem, że siada mi pierwszy tłumik i niestety go wymieniłem - ale cóż, za niewiedzę się płaci.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie zamulone auto zrobiło się po zainstalowaniu gazu czy już wczesniej mialeś gazik ?

Do silnika SR20 z gazem poelcam świece BKR7EY także nadają się BKR6EY... Firma NGK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam to samo jak się zrobiło zimno cos jakby go zmuliło uprzedzając pytania nie mam gazu świece wymienione filtr paliwa wymienony filtr powietrza nie wymieniony i czasem jak dojeźdzam do krzyżówki to obroty falują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam to samo jak się zrobiło zimno cos jakby go zmuliło uprzedzając pytania nie mam gazu świece wymienione filtr paliwa wymienony filtr powietrza nie wymieniony i czasem jak dojeźdzam do krzyżówki to obroty falują

 

miałem podobnie. pojechałem do serwisu i od reki zrobili. z falującymi obrotami to do końca nie wiem co zrobili, a dławienie to zla mieszanka. są to rzeczy powiązane ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedzwiedziu

W Poznaniu za regulacje gazu zaplacilem 40zl (wyregulowali falujace obroty, i dlawienie sie). po 2000km pojawil sie jednak problem - na LPG jak mocno wdepne pedal gazu nie chce przyspieszac i jeszcze jakby zwalnial (na benzynie tego nie ma). Swiece nowki sztuki, filtry nowki i nie mam pojecia co to moze byc.

A na domiar zlego dzisiaj dostalem w prezencie mandacik i 6pkt karnych :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...