Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki, SOS


Gość Misiek_okecie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiek_okecie

Problem mam taki ze mechanizm wycieraczek dziala itd ale jak pod szyba sa takie metalowe prety napedzajace wycieraczki to ich wzajemne mocowanie sie wyrobilo i sie poprostu zsuwa co powoduje przerwanie pracy wycieraczek.... Mozna gdzies takie mocowania dokupic? a Moze jakis partyzancki sposob znacie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYLO TEGO DUZO NA FORUM

WYROBIL CI SIE MECHSNIZM WYCIERACZEK.

SPOSOB PARTYZANCKI TO "ZWIAZAC" TO JAKOS DRUCIKAMI A BARDZIEJ WOJSKOWY TO KUPIC NOWY MECHANIZM. NIE POLECAM UZYWANEGO BO PO JAKIMS CZASIE BEDZIESZ MIAL TO SAMO :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA KUPILEM TYLKO PRAWA CZESC MECHANIZMU (TAK JAKBY JEGO POLOWE) W ASO I ZAPLACILEM 50ZŁ ALE TO BYLA JAKAS WYPRZEDAZ MAGAZYNU :!:

 

SLYSZALEM ZE POTRAFIA SPIEWAC ZA TO NAWET COS KOLO 800ZŁ

 

BYLO GDZIES NA FORUM: KTOS (CHYBA Z WARSZAWY) KUPIL ZA 150ZŁ CALOSC NOWKE ZE SKLEPU. ALE NIE PAMIETAM KTO :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - tylko nie drucikami - majlepszym doraźnym środkiem jest prezerwatywa załozona odpowiednio na to gówno i - nie spadnie przynajmniej przez jakiś czas - pamietajmy, ze one czasem tez pękają :lol: (u mnie na prezerwatywie i gumce od majtek chodziło przez rok - akurat w Toyocie - ale to ten sam badziewny angielski metal i producent).

poszukaj na forum pisałem o tym ze 3 x jak to sie naprawia - 2 pierścienie Segera , pilniczek i brzeszczot

Koszt oryginału to ok 600-700PLN miom zdaniem nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzac w srodku fury ramie napedzajace wycieraczke kierwocy kupilem w ASO Odyssey na Jagielonskiej za ok 60zł. Za to samo w Ballum na Ostrobrmaskiej (tam chyba ballum) chcieli za 110. wiec troche dalej a warto. czesco oryginalna. wszystko dziala pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! W sobote jade po sklepach a zaczynam od Jagielonskiej....

P.S. druciki puscily, gumki recepturki pekly......durex extra safe rowniez :/

chodzi o to byś cięgno założył i za pomoca gumy podwiesił np do podszybia (tak by delikatnie podtrzymywało) - jak za mocno zawiążesz to sie urwie. Oczywiście mówimy o półśrodkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzac w srodku fury ramie napedzajace wycieraczke kierwocy kupilem w ASO Odyssey na Jagielonskiej za ok 60zł. Za to samo w Ballum na Ostrobrmaskiej (tam chyba ballum) chcieli za 110. wiec troche dalej a warto. czesco oryginalna. wszystko dziala pieknie.

 

Ja to kupiłem na Puławskiej w ASO, więc jak masz bliżej to spróbuj tam. Kosztowało to także ok. 6 dych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekładnia powinna pasować, tylko nie wiem czy cięgna najdą - najlepiej wymontuj cały mechanizzm z Suuniego i pokomboinuj. Moje przeróbki w Primce i Toyocie sie sprawdzają. Trzeba tylko pierścienie Segera od czasu do czsasu smarem bo popiskuja jak mają sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

druciki i gumki recepturki sa do bani w tym przypadku, najlepiej sie tu sprawdza guma od majtasow :) taka szeroka na ok 1 cm, zwiazalem ta guma ciegna od obu wycieraczek i od 2 lat z okladem chodza az milo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie założyłem nowy drucik na ten plastikowy trzpień, mocno zacisnąłem u już ze 3 miechy śmigam bezproblemowo 8)

 

Jak padnie to spróbuję tego numeru z kondonem i gumą od majtek :-D

W Łodzi w ASO wołali 60 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha widzę, że na skutek częstych awarii znalazły sie elementy - mnie 2 lata temu za kompletny zestaw - cięgna + przekładnia wołali 600PLN i był tylko oryginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...