Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki klej


Gość zielony

Rekomendowane odpowiedzi

dzis w nocy jakis h*j oderwal mi znaczek nissana z tylnej klapy mojej N16 :evil: :evil: wiec mam pytanko na jaki klej mozna przykleic nowy znaczek??? moze jest jakis mocniejszy od fabrycznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klej do szyb...nikt tego nie oderwie.

Ale z drugiej strony moze być jeszcze więcej szkód jak ch*j zacznie dziobać śrubokrętem, żeby go jakoś i tak oderwać.

Kwestia wyboru:)

 

klej do szyb kosztuje około 25 złotych za wielką tubę...i po otwarciu trzeba go dosc szybko zużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w nocy jakis h*j oderwal mi znaczek nissana z tylnej klapy mojej N16 :evil: :evil: wiec mam pytanko na jaki klej mozna przykleic nowy znaczek??? moze jest jakis mocniejszy od fabrycznego?

Lepiej mocniej nie przyklejaj. Jak ktos bedzie chcial oderwac, to i tak oderwie, a przy okacji wiecej szkod Ci narobi. Przyklej tak, zeby w razie trafienia na takiego inteligenta udalo mu sie to zrobic bezszkodowo. W koncu nowy znaczek jest znacznie tanszy niz malowanie klapy - nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh widze ze nie tylko mi wandale niszcza autko :evil:

dzieki wszystkim za porade i chyba macie racje ze lepiej niech oderwie znaczek jak ma zniszczyc lakier!!! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...