Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16) koniec gwarancji!? amory itp


Gość raVonline
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raVonline

hey.. zbliza sie koniec gwarancji... :(

autko ma 80kkm przebiegu

kiedys w toyocie przy koncu (90kkm) wymienili mi komplet amorów na gwarancji

jak jest w nissanie? ile musza miec % sprawnosci aby podlegały wymianie? ktomuś wymienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomson30

Jak Ci coś wymienią z układu jezdnego na gwarancji to będziesz pierwszy. Powodzenia przełam lody. Znajomemu w corolli wymienili tarcze bo uznali że się za szybko zużyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że amortyzatory są w nissanach ok. Ja na almerce zrobiłem już ponad 60 tyś km, a mój ojciec na primerze 170 tyś km i nawet nie mysli o wymianie amorków. Był w wakacje na badaniach i wyszło, ze wszystko jest w porządku.

Wiec sprawdzić zawsze możesz, ale nie licz, że będą nadawac się do wymiany na zakończenie okresu gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raVonline

bylem na przegladzie technicznym - ten do podbicia dowodu po 3latach -

koles powiedzial ze raczej wszystko spox ale "simerblok lewego wahacza tył" jest na wykonczeniu? -- podlega to gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie w powtarzac.... ale jak pisalem wczesniej w toyocie jest to mozliwe... czy w nissanie? dlatego pytam 8)

możesz mi napisać na jakiej podstawie ci wymienili w toyocie? bardzo mnie to ciekawi. Może powodem nie było ich normalne zużycie, ale jakaś wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raVonline

mialem corolle z 1998r. przy przebiegu 90kkm bylem na normalnym przegladzie... to bylo na miesiac przed koncem gwarancji... zglosilem im ze mi tlumik cichutko terkocze.. znalezli dziurke i wymienili na nowy, przy okazji sami zbadali amory i powiedzieli ze jeden z przodu a drugi z tylu jest do wymiany -- takze wymienili mi komplet...!

sami POWTARZAM sami mi to zaproponowali

wątpie ze amory po 90kkm zostaly wymienione jako wada fabryczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tino wymieniali m po 30tyś. z tym se ja w bagażniku zawsze woże jakię 200kg żelaztwa i to sporo po polnych drogach a ostatnio zdarza się poza nimi :)))

Teraz mam 90tyś i chyba musze znowu się do nich udać bo mi lekko tył wozi w zakrętach.

 

PS w Hondzie na ostatnim przeglądzie sami znaleźli i zrobili łozyska w skrzyni biegów (zajeżdzone od ciągania cięzkiej przyczepy), pasy bezpieczeństwa, jakieś tam paskiklinowe. Taki gest w stosunku do potencjalnego nabywcy nowego wózka.

 

Pozdrawiam

lecz wątpię aby nissan był dla nas aż tak hojny.

Ostatnio dostali chłopcy w ASO nowe instrukcje jak mierzyć olej aby nie trzeba było na gwarancji robić tych przecudnych silników

Niestety obecnie bliżej nissanowi do państwowej firmy Renault (spod znaku cud pojazdu dla 00,7 Daci Logon) niż do marek japońskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...