Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie odpala, nie kręci, zablokowana kierownica i skrzynia, inteligentny kluczyk- rozwiązane 2 baterie w Expero wymienione


tomasi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

nie odpala mi Xtrail 2019 1.3 z inteligentnym kluczykiem i automatem.

Rozwiązane- Mam dodatkowe zabezpiecznie, piloty do dodatkowego immo, jeden pilot mnie zmylił, gdyż po naciśnięciu coś tam się świeciło. Drugi pilot w ogóle się nie świecił. W pierwszym bateria 2.8v, w drugim 0.5. Wymienione, teraz na dwóch parach kluczyków działa. A tyle czasu spędziłem, posprawdzałem kable, naładowałem akumulator, latarką wszystkie kąty w silniku, czy czasem jakieś zwierzątko się nie zadomowiło- rezultat baterie. Masakra.:)

Zero reakcji na wciśnięcie przycisku- pisze, aby wcisnąć, ale nic się nie dzieje. Rozrusznik nie kręci. Skrzynia jest na P i nie mogę jej przesunąć, hamulec nie wciska się do końca, kierownica jest zablokowana. Myślałem, że to jest akumulator, bo pokazał mi 11.6V (okazuje się, że kamerka garmina bez karty się nie wyłączyła), ale po naładowaniu akumulatora (teraz trzyma 12.8) nadal jest to samo, zero reakcji- napis: hamulec plus przycisk, naciskam ilę mogę hamulec, komunikat o konieczności hamulca gaśnie i zostaje tylko ikona przycisku. Ale niestety nic nie reaguje. Na drugim kluczyku podobnie. 

 

 

Edytowane przez tomasi
Rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...