Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Videorejestrator


Joseph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś podpowiedzieć jaki kupić videorejestrator jazdy. Sprawdzony i w rozsądnej cenie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam  !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Ja zainstalowałem w Pulsarze VIOFO A-129 G (z GPS-em). Co do rozsądnej ceny, to nie wiem czy była rozsądna (prawie 6 stów), bo dokupiłem do niego filtr polaryzacyjny (ok. 7 dyszek) i adapter zasilania (ok. 4 dyszek). Ale finalnie jestem z tego wideorejestratora i jego funkcji bardzo zadowolony.

Ale kolega ciut wcześniej założył u siebie Navitel R650 NV , dał za niego 3 stówki, a jakość nagrań porównywalna z moim. Co prawda brak u niego wielu funkcji w porównaniu z VIOFO, ale coś za coś. Patrząc na stosunek ceny do jakości, to na pewno jego zakup można zaliczyć do rozsądnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulsar. Viofo A119 V3, filtr polaryzacyjny, oraz kabel do trybu parkingowego na stałe zasilanie ( tryb parkingowy to podstawa). Do 500 zł . Dwie szkody rozliczone z OC sprawcow na ponad 10 tys. Videorejestrator to podstawa szybko się zwraca. Oczywiście lepiej nigdy nie korzystac ale cóż życie...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andrzej G napisał:

Ja zainstalowałem w Pulsarze VIOFO A-129 G (z GPS-em). Co do rozsądnej ceny, to nie wiem czy była rozsądna (prawie 6 stów), bo dokupiłem do niego filtr polaryzacyjny (ok. 7 dyszek) i adapter zasilania (ok. 4 dyszek). Ale finalnie jestem z tego wideorejestratora i jego funkcji bardzo zadowolony.

Ale kolega ciut wcześniej założył u siebie Navitel R650 NV , dał za niego 3 stówki, a jakość nagrań porównywalna z moim. Co prawda brak u niego wielu funkcji w porównaniu z VIOFO, ale coś za coś. Patrząc na stosunek ceny do jakości, to na pewno jego zakup można zaliczyć do rozsądnego.

Dzięki... Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam serdecznie. Wątek dosyć podobny, dlatego też nie będę zakładał nowego, tylko tu zapytam. Planuję zamontować w swoim Qashqaiu kamerkę/i w celu oczywiście standardowego rejestrowania trasy ale bardzo mi też zależy na trybie parkingowym ale tak żebym widział również co się dzieje przez boczne szyby, a nie tylko przednią. Czy ktoś może ma coś sprawdzonego, nie za miliony monet? Zdaję sobie sprawę, że trochę kasy trzeba będzie na to przeznaczyć ale chciałbym dobrać coś z dobrym stosunkiem jakości i tego co zestaw oferuje do ceny. Dodam, że jestem trochę zielony w tych tematach ale chcę się zabezpieczyć przed ewentualnymi stłuczkami parkingowymi, bo szkoda auta.

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zależy Ci bardzo na trybie parkingowym i kamerą 3-kanałową to w zasadzie zerknij sobie na Viofo 139 albo Vantrue N4 o ile dobrze pamiętam symbol. Kosztują ponad 1 tyś. ale z nich będziesz zadowolony skoro Ci zależy.

Mają bardzo dobre tryby parkingowe ze zmniejszonym bitrate. Vantrue w tym trybie pożera zdecydowanie mniej prądu (prawie 2x) ale minusem jak dla mnie jest brak wifi i gorsza jakość w nocy (viofo ma HDR i 4k). To bezpośredni konkurenci, dużo jest testów to poczytaj. Z tańszymi kamerami 3CH zawsze coś jest nie tak do końca ale Twój wybór. Jak za drogo to zastanów się czy nie wystarczy kamera przód/tył. Marki polecane to Viofo, Vantrue, 70mai, niektóre Mio, Mikavi. Wejdź sobie na wideorejestratory24pl tam jest masa informacji. Parcie mają na polecanie Blackvue ale to akurat najdroższe sprzęty więc i tak pewnie nie będziesz zainteresowany. Reszta w miarę obiektywne opinie, przynajmniej tak mi się wydaje.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć. Czy ktoś analizował możliwości rejestrowania obrazu z kamer pokładowych? Domyślam się, że wyniki nie będą porównywalne z urządzeniami specjalizowanymi, ale aż się prosi wykorzystać te kamerki, które już są. A choćby jedną, tę przednią. Zwłaszcza, że ponoć w niektórych krajach EU nie wolno zasłaniać przedniej szyby dodatkowymi elementami, nawet głupią przyssawką uchwytu na telefon. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...