Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno nowych xenonow


DobryZGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam kolejne pytanie z serii moja niewiedza , potrzebuje się spytać czy ja posiadam w samochodzie lampy typu Xenon i czy ktoś z was dałby radę wysłać linka do zakupu żarówek bądź żarnikow czy co to tam jest potrzebuje bo mam padniętą lewa lampę wogole nie swieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były wersje z xenon D2R i zwykłymi żarówkami H7. Masz spryskiwacze w zderzaku ? zobacz czy na obudowie lampy masz naklejkę z rodzajem oświetlenia

Edytowane przez Devil1986
uzupełnienie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Devil1986 napisał:

były wersje z xenon D2R i zwykłymi żarówkami H7. Masz spryskiwacze w zderzaku ? zobacz czy na obudowie lampy masz naklejkę z rodzajem oświetlenia

Tak mam w zderzaku spryskiwacze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz xenony no chyba że ktoś przełożył zderzak, żarówki xenon masz D2R ale się jeszcze upewnij ściagnij kapturka z lampy z tyłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Devil1986 napisał:

czyli masz xenony no chyba że ktoś przełożył zderzak, żarówki xenon masz D2R ale się jeszcze upewnij ściagnij kapturka z lampy z tyłu 

Nie przełożył bo normalnie spryskiwacze mi działają od początku wiec spokojnie sobie sprawdzę , dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat czy masz zwykłą czy ksenon to widać jak się zajrzy pod maskę do świateł. Mogły ci paść 3 rzeczy,

1 - sam palnik, czyli "żarówka", zacznij lepiej chłopie od sprawdzenia jej, czyli podmień miejscami, jak ci zaświeci w tej lampie ta podmieniona sprawna z drugiej lampy to jesteś w domu. 

2 - mógł paść zapłonnik, to ta czarna kostka w którą wkładasz żarówkę, tu tak samo, podmień miejscami i sprawdź, ale to raczej pada rzadko.

3 - mogła paść przetwornica (to w tym samochodzie jest najbardziej prawdopodobne i oby nie) to taki metalowy element niewidoczny z zewnątrz, przymocowany pod lampą, musisz wyjąć lampę żeby go zobaczyć. Jest dość uniwersalna i jak pamiętam szukając używki nie musisz szukać tylko od Nissana bo i inne samochody też taki sam model mają. Wygląda mniej więcej tak  przykład z allegro i widzę, że jakieś zamienniki są już nawet tanie, ale nie żebym polecał, to tylko przykład wyglądu

Ale zacznij od podmiany tej "żarówki to przecież najszybsze i łatwe do sprawdzenia.

Widzę kolego, ze masz co niemiara roboty z tym Nissanem, powodzenia i wytrwałości życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...