Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co zamiast org radia z navi do Note I


roofman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Kobieta zakupiła Note. Ogólny stan fajny ale ma mankament. Poprzedni właściciel wymontował z jakiś powodów radio z navi. Wsadzony jakiś chińczyk dotykowy.

Co można tam wstawić aby odzyskać wskazania komputera pokładowego? Bo aktualnie oczywiście nie działa nic z przycisków kierownicy. Czytałem że można cośtam porzeźbić aby odzyskać sterowanie tel / głośniej / ciszej. A komputer pokładowy? Można to jakoś obejść?

Edytowane przez roofman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś faktycznie musiał rzeźbić bo zazwyczaj nawet Chińczyki,ale dedykowane działają na wszystkich klawiszach.Ja zaraz po kupnie Note wstawiłem radio dedykowane GMS i wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio chińskie to jakieś najprostsze, chyba aby dziurę w panelu zapchać także nie dziwi mnie, że nie działa na nim sterowanie.

Czytałem że akurat z zamianą radia z navi Nissana (to chyba jest Bosch?) już tak wesoło nie jest. 

Jest coś takiego jak Connects2 CTSNS004.2 ale sprzedawca z aukcji mi napisał że to może nie zadziałać w przypadku podmiany właśnie radia z Nanavi. W tym przypadku twierdzi że potrzebny jakiś moduł z programatorem za 600zł. Co przy takiej cenie przestaje być opłacalne.

A ogólnie to nie mając org radia w Nissanie działa komputer pokładowy? Wciskając przycisk pod zegarami też mam tylko przełączanie dystansu A i B i nic pozatym.  Z kierownicy oczywiście nic nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio jakie teraz tam siedzi to takie i raczej i tak wyleci. Responsywność na dotyk fatalna. Do radia zamiast anteny wpięta przez przejściówkę instalacja GPS - tu już widać jaki "magik" to tam wsadzał... Nie wiedział że antena ma prostokątną końcówką a nie okrągłą.

708671a4d9e5.jpg

 

A z komputerem pokładowym jak powinno być? Bez org radia nie działa tak jak u mnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...