Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

No i wzięła i się spier.......liła Navara-poradźcie proszę


ron5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,d40 ,2008 rok,231 tys km,jeździła bez zarzutu.A dzisiaj zaczęła tracić moc a po zatrzymaniu juz nie odpaliła.Kręci,łapie i po chwilce gaśnie.Nie dymi.

Co to będzie ? Pompa paliwa? Wtryski? Pompa wtryskowa (??) 

Będę wdzięczny za sugestie z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zczytaj błędy. Będzie wiadomo. Ja ostatnio walczyłem z czujnikami położenia wału. Też ciężko odpalał. Jeszcze może być SCV. Sprawdź błędy 

Edytowane przez dzemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze myśląc to wkur wie mnie że użytkownicy się napinają i nie robią najprostszej rzeczy - czy naprawdę problem zainwestować 300 czy 400zł w interfejs i jakiś programik? chińskie delphi 150 sprawdza się znakomicie. poszukaj, kup, podłącz i zczytaj te błędy i dopiero się spinaj na forum z pytaniami. 

Edytowane przez papa_bizkit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, papa_bizkit napisał:

Szczerze myśląc to wkur wie mnie że użytkownicy się napinają i nie robią najprostszej rzeczy - czy naprawdę problem zainwestować 300 czy 400zł w interfejs i jakiś programik? chińskie delphi 150 sprawdza się znakomicie. poszukaj, kup, podłącz i zczytaj te błędy i dopiero się spinaj na forum z pytaniami. 

Siema Papa a masz coś może do polecenia tzn jakis interfejs bo kupiłem navare i chętnie bym się dowiedzial coś więcej o niej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy Papa bizkit i Sebastian trochę ogłady się Wam przyda. Robicie sobie piwo sami? Gorzałkę pędzicie też sobie? Spodnie szyjecie i koszule na maszynie do szycia? Co mi da jak sobie podepnę chińskie gówno i sczytam błędy? Sam sobie Navarę naprawię?Jak nie macie wiedzy albo jesteście po prostu smutasy złośliwe nie piszcie na tym forum,głupot mi sie nie chce tego czytać.

A teraz info o tym co było,tak aby inni posiadacze d 40 w razie takich problemów mieli wskazówkę. Padnięty był zawór egr plus do tego (chyba bez związku z niemożnością odpalenia ale kto wie?) totalnie zawalony był katalizator. Auto naprawione,egr zamiennik i katalizator też.Katalizator stary  spróbuję odsprzedać do regeneracji.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dobry nie profesjonalny interfejs się zawsze przyda ,człowiek będzie troszkę mądrzejszy i czasami dużo rzeczy można samemu ogarnąć w samochodzie. Owszem forum jest po to aby się czegoś dowiedzieć,nauczyć oraz uzyskać pomoc gdy czasem nasz mechanik polegnie bądź też sami już rozkładamy ręce. Ale kolega ron5 nie musi po mnie jechać odrazu .pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...