Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

symbol klocków-pomóżcie

Guest alf
 Share

Recommended Posts

sorki, że nowy topic o klockach ale nie znalazłem potrzebnych mi informacji. Kupiłem parę dni temu klocki kashiyama-nr kat. JC C11057,w sklepie powiedzieli, że będą pasować. Byłem wieczorem na warsztacie, ale niestety nie pasują- jeszcze mnie skasowali.

Jutro będe chciał wymienić, ale na jakie? może ktoś zna jaki ma być nr katalogowy JC ? czy może jakieś inne ?

auto N15 sedan 1.6(76kW)GA16DE, 1998 made in japan, bez ABS

Guest manekin

jeśli masz samochód kupiony w salonie w Polsce (jak sprowadzony to nie wiem) to zadzwoń do ASO i podaj numer nadwozia. powiedzą Ci jakie to klocki ( bo mogą być np. od GTI). Ja tak mam w N-15 1,4 z 98r (tarcze przód i tył). trudno jest kupić je kupić ale duży wybór mają w inter-carsie. :)

Wyjaśniło się. Pasuja te o n-rze JC C11058,

do tego modelu są w katalogu JC te dwa numery( C11057 i C11058) z katalogu wynika, że różne dla wersji z ABSem i bez, ale jak widać guzik prawda. Może się komuś przydać.

Pozdrawiam.

wogole jak pojezdzisz troche to podziel sie opinia na temat tych klockow ;] bo mam je od jakis 2tys km i zaczynaja piszczec jak sa gorace :/ no ale kosztowaly tylko 70pln wkoncu....

• 3 weeks later...

myslę, że piszczące klocki nie stanowią problemu, zalezy chyba od użytych materiałów?

miałem kiedyś hondę i w instrukcji było napisane, że klocki moga piszczeć i żeby sie tym nie przejmowac,

jak w hondzie moga piszczeć to i w nissanie też :-)

wogole jak pojezdzisz troche to podziel sie opinia na temat tych klockow ;] bo mam je od jakis 2tys km i zaczynaja piszczec jak sa gorace :/ no ale kosztowaly tylko 70pln wkoncu....

jezu klocki za 70zł... bałbym się na tym jeździć...

kashiama czy jakos tak :) made in japan. nawet niezle sa, grunt ze hamuja jak zyleta i nie piszcza juz... klocki i tak wymieniam co rok wiec sie nie przejmuje :P

Guest tigernet77

ja w swojej czarnej almerce N15 zainstalowalem ostatnio oryginalny zestaw - tarcze ZIMMERMAN i do tego klocki MINTEX MDB1760. B R Z Y T W Y !!!!!!

ja w swojej czarnej almerce N15 zainstalowalem ostatnio oryginalny zestaw - tarcze ZIMMERMAN i do tego klocki MINTEX MDB1760. B R Z Y T W Y !!!!!!

I ile to kosztowało?

Guest tigernet77

za calosc w Inter Carsie zaplacilem (po lekkiej znajomosci) cos ok. 400 zlociszy. jak bedziesz zainteresowany dokladnymi symbolami zestawu to poszukam fakturki i napisze.

acha... przy okazji wymienilem tez plyn hamulcowy na MOTUL dot 5.1 - literek za 89 zl.

i ostro smigam mimo zimy :twisted:

Guest tigernet77

I ile to kosztowało?

za calosc w Inter Carsie zaplacilem (po lekkiej znajomosci) cos ok. 400 zlociszy. jak bedziesz zainteresowany dokladnymi symbolami zestawu to poszukam fakturki i napisze.

acha... przy okazji wymienilem tez plyn hamulcowy na MOTUL dot 5.1 - literek za 89 zl.

i ostro smigam mimo zimy