Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Quashqai - Wymiana światałek na białe ledowe - tablica, bagażnik, wnętrze


raf89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

posiadam Quashaia w wersji full led, ale przeszkadza mi żółte światło w lampkach tablicy rejestracyjnej, bagażniku jak i wewnątrz 

chciałbym wszędzie wymienić na białe ledowe - czy jest ktos mi stanie podać oznaczenia żarówek tak aby pasowały? 

Pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Aliexpres masz gotowe zestawy dedykowane do różnych modeli samochodów.
Tam możesz zamówić lub z opisu skopiować zawartość zestawu.

Wysłane z mojego 2201116PG przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raf89 skoro masz Qashqai-a to uzupelnij to wprofilu prosze, unikniesz niepotrzebnych pytan w przyszlosci

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan61 - poprawione. 

 

Jeżeli chodzi o te żarówki z AliExpress czy jest jakaś szansa ze mogą uszkodzić one elektrykę? I jak podchodzi do tego ASO - w razie czego czy nie powiedzą że utrata gwarancji za ingerencję włąsną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzic elektryke? raczej nie. Jest zabezpieczone bezpiecznikiem. Z ASO nie bylo nigdy problemu, po przegladzie (juz byly trzy) zawsze dostawalem protokol gwarancyjny Nisana. A mam jeszcze radio nie orginalne.

Edytowane przez Banan61
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
13 godzin temu, raf89 napisał:

Jeżeli chodzi o te żarówki z AliExpress czy jest jakaś szansa ze mogą uszkodzić one elektrykę? I jak podchodzi do tego ASO - w razie czego czy nie powiedzą że utrata gwarancji za ingerencję włąsną?

Wiele było wpisów na forum jak to ledy kupione "gdzieś tam" firm "Bolek i Lolek" mrugały/żarzyły bez powodu, lub nie posiadały Canbusa, co powodowało sygnalizowanie spalonej żarówki.

Jak dobrze poszukasz, to na forum znajdziesz mój wpis z konkretnymi ledami jakie zastosowałem w Pulsarze ... w centralnej podsufitce, bagażniku, wstecznym i pozycyjnych z tyłu, wraz z fotkami porównawczymi. Na pewno u siebie masz w tych miejscach identyczne. Jak już wymieniasz, to zrób to raz a dobrze. Nie kupuj jakiegoś szajsu tylko dlatego, że tanio.

Edit.
Ułatwię Ci szukanie - TUTAJ Masz zarówno linki do konkretnych żarówek, jak i fotki porównawcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie chodzi o porównanie świecenia żarówek fabrycznych do led ani nawet o polecanie sklepu czy producenta ale o konkretny typ gniazda, moc żarówki oraz gdzie konktetnie jest jaka zamontowana.
Żarówki mają konkretne oznaczenia i symbole a nie "do podsufitki" lub "do bagażnika".



Wysłane z mojego 2201116PG przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie wewnętrzne:

Osłony przeciwsłoneczne: T5 / W1.2W

Schowek: T5/W1.2W

Lampki do czytania: 3x T10 / W5W

Tylne światła pasażera: 2x girlandy 31mm (bez panoramicznego dachu: W5W)

Bagażnik: T10 / W5W

 

Oświetlenie tylne:

Kierunkowskaz: PY21W

Tablica rejestracyjna: T10 / W5W

3. Światło hamowania: LED

Tylne światła przeciwmgłowe: W21W

Światło cofania: T15/W16W

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten zestaw od dwóch lat i działa wszystko ok: https://www.sklepledowy.pl/pl/p/Nissan-Qashqai-II-Zestaw-oswietlenie-kabiny-LED-Opticon-Premium-5-6-zarowek/2097

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...