Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dorabianie kluczyka-pilota JUKE 2015


eclips
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kupiłem w USA Juka  2015 ale nie mam zadnego pilota  - kluczyka więc potrzebuje porady gdzie kupic dorobic nowy pilot

auto pewnie z keyless go i czy zamawiac w serwisie czy jest możliwość doprogramowania u "kluczników" chyba ze wymienić cała stacyjke itd z kluczykami ?

Edytowane przez eclips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź jaki masz chip w kluczyku ( rozbierz go info jest na płycie głównej ), potem zamów kluczyk np na pewnym chińskim serwisie ( ok 50 pln/szt ) lub w Polsce za 250/450 pln /szt. 

Grot dorobisz za 10/20 pln, teraz programowanie  IMMO oraz dodanie do komputera.

Niestety jest mała zagwozdka: aby dodać nowy kluczyk ( max 5 moze być ) musisz najpierw skasować wszystko i dodać po kolei na nowo wszystkie. IMMO możesz zaprogramować sam jesli masz jakiś programator, ja akurat miałem  XHorse zrobiłem to sam ale w tej opcji masz kluczyk rezerwowy bo możesz otwierać tylko z grota i odpalać przez zbliżenie pilota do stacyjki. 

Do zaprogramowania kluczyków(IMMO+komp ) musisz miec odpowiednie narzędzie np AUTEL.

Ja kupiłem 2 klucze w CHRL i za zaprogramowanie gość wziął 350. Czyli za 450 mam 2 klucze/piloty nowe i 1 stary jako rezerwa bo chip padł ale IMMO działa.

Serwis zaproponował 1200 pln z 1 kluczem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...