Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stacja multimedialna Sunjun


Bodzio65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20230111_143755822_HDR.thumb.jpg.b936f93b72770e74f5207638860c3851.jpgWitam wszystkich. Mam taki oto problem: zakupiłem na Alliexpres stację multimedialną SUNJUN, która obsługuje moje kamery 360 w Qashqai J11 z 2015r. Problem polega na tym, że nie mogę korzystać z  telefonu po połączeniu przez BT. Po wybraniu numeru "puszcza" 1 dzwonek i wybija połączenie. Mam również drugą stację która nie obsługuje kamer 360 i gdy podłączam CAN BOX z niej wszystko działa poprawnie. Można więc było podejrzewać że mój CANBOX jest uszkodzony. Napisałem więc do Chińczyków reklamację i przysłali mi nowy CANBOX. Ku mojemu zdziwieniu nic to nie dało. Nadal nie mogę wykonywać połączeń telefonicznych.Dodam, że ustawiałem po kolei wszystkie modele Nissana / na próbę/ i nic.Może ktoś wie co tu jest grane?

Edytowane przez Bodzio65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz Sunjun czy Junsun? bo to jest roznica. Jak Junsun to kod 8878.

Jakis link do tego radia tez by bylo dobrze podac.

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody:

8888 - ograniczone menu ustawień
8878 - pełne menu ustawień. Przede wszystkim to, czego szukasz.

0129 - CAN DATA
5555 - zapisanie ustawień
1912 - konfiguracja fabryczna
1812 - konfiguracja sklepu
12345678 - aktualizacja_apk aktualizacja MainUI
3699 - aktualizacja_apk2
5699 - aktualizacja_apk3
7788 - atc_log (menu inżynieryjne modemu 4G)
8877 - atc_factory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Na podane kody moją stacja nie reaguje, a przedstawiony filmik dotyczy JUNSUN pro, który ma inną grafikę i nie posiada takich ustawień.

IMG_20230228_144101238_MFNR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie zajrzyj na XDA forum, to ostatni Twoj ratunek. A tak naprawde, patrzac na parametry, to ono nadaje sie jedynie do sluchania radia i muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nadal sie wstrzymuje z wymianą radia, nawet te po 2 tys złotych mnie nie przekonują:/ wszystko chińskie:/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...