Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Serwis Nissana w Krakowie


Krakus51
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś dobre serwisy robiące Nissana nie autoryzowane w Krakowie ? Dzwoniłem do autoryzowanego o wykonanie OT4 po czterech latach. Wycenili na ponad 1700 zł. Przegląd okresowy to 774 zł brutto. Olej 421 zł. Ceny kosmiczne.

wycena OT4.jpg

Edytowane przez Krakus51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan N S Motors

https://nissan.kielce.pl/
Tel. 665 111 000

https://g.co/kgs/PVPChv

100 km od Krakowa (Zgórsko k/Kielc), ale może się opłacać...? Daj znać jaka cena.

Edytowane przez Geodeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz....Rozumiem, że jedziesz na przegląd 4 lata po dacie rejestracji? Jeżeli tak, to dlaczego nie zaproponowali Ci przeglądu w ramach "Program obsługi dla samochodów 4+"? Cena powinna wynosić 759zł (lub 699zł w przypadku członkostwa w You+Nissan") - https://nissan.japanmotors.pl/p/serwis/oferty-specjalne-serwisu/program-obslugi-dla-samochodow-4 . W tym są filtry oraz olej. OK, na Twoje życzenie aby być w zgodzie z interwałami serwisowymi dojdzie płyn hamulcowy + wymiana, ale to nie powinno być więcej niż 300-350zł brutto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłem w tamtym roku jako 3 letnie. I teraz wypada przegląd po 4 latach. Dzwoniłem do serwisu, rozmawiałem i przesłali taką fakturę pro forma ile by to kosztowało. Auto wykonano w listopadzie 2018, a pierwsza rejestracja marzec 2019

 

Edytowane przez Krakus51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Jeżeli samochód rejestrowany był załóżmy 15 marca 2019 roku a na przegląd umówisz się na 16 marca 2023 to powinno przysługiwać Ci prawo do skorzystania z ceny z "programu obsługi dla samochodów 4+". Zadzwoń i zapytaj dlaczego nie przedstawili Ci korzystniejszej wersji tylko poszli na łatwiznę robiąc wycenę standardowego OT4....

Edytowane przez zeke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak muszę zrobić i wstrzymać się do pełnych 4 lat które ubiegają 25 marca. Muszę też wyprostować sprawę YOU+NISSAN bo nie mogą się zarejestrować ponieważ poprzedni właściciel założył już konto na ten vin, i oczywiście nie znam danych. Wysłałem już do YOU+NISSAN skan dowodu rejestracyjnego że to moje auto. Za kilka dni mają to uregulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z założeniem konta You+Nissan. Proszę, podaj maila do kontaktu z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego QQ serwisowałem w Japan motors (chyba jest w Krakowie). Bylo taniej niz w ASO, ale to bylo 8 lat temu.

Xtrail serwisowalem w ASO 4x (5 letnia przedłuzona gwarancja), ale potem to  wymiana oleju z filtrem w prywatnym serwisie (ostatnio za 230 zl). Filtry powietrza i kabinowy sam sobie wymieniam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Geodeta napisał:

Ja też mam problem z założeniem konta You+Nissan. Proszę, podaj maila do kontaktu z nimi.

Ja jestem drugim właścicielem auta, a poprzedni właściciel założył konto i teraz nie chce przyjąć numeru vin. Zadzwoniłem do Centrum Obsługi Klienta Nissan w Polsce pod numer 801 64 77 26. Porozmawiałem z konsultantką i kazała mi przysłać na maila dowód że jestem właścicielem tego auta. Wysłałem im skan dowodu rejestracyjnego i czekam aż odepną mój numer vin od tamtego konta. Wtedy będę mógł podpiąć swój vin do mojego konta. Ma to potrwać kilka dni. Wysłałem 15 marca ale na razie nic się nie zmieniło. Czekam do poniedziałku i dzwonie ponownie. A mail to poland@nissan-services.eu ja jej podałem swojego maila, ona napisała do mnie a ja odpowiedziałem wraz z załącznikiem.

Edytowane przez Krakus51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy będziesz miał zniżki. Czy zniżki są na konkretne konto czy do numeru VIN i nieważne na kogo jest obecnie konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis ekonomiczny kosztował mnie we środę 809,68 zł na Jasnogórskiej w Krakowie. Do bani jest to że nie widać co jest robione bo nie wolno wchodzić na halę. Trzeba wierzyć że to wszystko jest zrobione z co płacisz.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...