Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sonda lambda qashqai 1.6 DIG-T 2018r


endinh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeczytałem parę postów odnośnie usterki sond w naszym Qashqai 1.6 DIG-T 2018R  i nie znalazłem odpowiedźi. Dziś zdiagnozowano mi  uszkodzenie 1 sondy i mam pytania. 

Ponieważ na forach jest pisane o biuletynie (wymiana na nowsza sondę i aktualizacja oprogramowania)  czy tyczy się to obu sond? Czy może ktoś podać nr nowszej sondy?

Kraków lub okolica ktoś to robi? Tylko salon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli auto na gwarancji jedz do aso, jeśli nie koszt wymiany dolnej sondy plus adaptacja około 1000zl

Wysłane z mojego SM-A526B przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, endinh napisał:

Witam przeczytałem parę postów odnośnie usterki sond w naszym Qashqai 1.6 DIG-T 2018R  i nie znalazłem odpowiedźi. Dziś zdiagnozowano mi  uszkodzenie 1 sondy i mam pytania. 

Ponieważ na forach jest pisane o biuletynie (wymiana na nowsza sondę i aktualizacja oprogramowania)  czy tyczy się to obu sond? Czy może ktoś podać nr nowszej sondy?

Kraków lub okolica ktoś to robi? Tylko salon? 

Nowa sonda,to właśnie ta pierwsza.Serwisy mają juz wymienione na nowe modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis w Krakowie wycenił taka usługę (wymiana sondy pierwszej i kontrola aktualności oprogramowania) na 2800zl. 

Chyba ich pogrzało, zamówiłem u znajomego sondę DENSO DOX-0572  Mam nadzieję że nie będzie już problemu 

 

Jeszcze pytanie o aktualizacje bo się pogubiłem  sondę wystarczy lub trzeba zaadaptować i zaktualizować sterownik silnika czy jedna z tych opcji wystarczy? 

Edytowane przez endinh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z zamiennikami,ale nową oryginalną Nissana trzeba było programować,tzn.do nowej wersji sondy bo taką wypuścili,był nowy soft.Stare sondy padały jak muchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis w Krakowie wycenił taka usługę (wymiana sondy pierwszej i kontrola aktualności oprogramowania) na 2800zl. 
Chyba ich pogrzało, zamówiłem u znajomego sondę DENSO DOX-0572  Mam nadzieję że nie będzie już problemu 
 
Jeszcze pytanie o aktualizacje bo się pogubiłem  sondę wystarczy lub trzeba zaadaptować i zaktualizować sterownik silnika czy jedna z tych opcji wystarczy? 
No to grubo wycenili. Masakra

Wysłane z mojego SM-A526B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...