Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poduszki pod silnik Almera N16 2002r 2.2D


MichalAlmera2.2D2002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow. Mam almerke, jezdzi, doinwestowana, wiec nie mam ochoty przesiadac sie na cos innego i prostowac cudze bledy od nowa. Jedyny wlasciwie, albo jeden z juz nielicznych problemow, jakie musze w tym roku rozwiazac, to poduszki pod silnik. Mieszkam w Hiszpanii, ale oczywiscie szukalem w necie, autodoc i inne. Nic, cisza, cisza, i okazuje sie, ze to jakis model z kosmosu... Tzn tak twierdza wszyscy w sklepach z czesciami.Jestem juz zalamany... Nie wiem, gdzie moge znalezc.  Zmeinilbym wszystkie 4 odrazu. Moze w PL wiecie gdzie to ogarnac? No i jak byc pewnym ,ze to napewno te, ktore potrzebuje.... Jutro wkleje tu zdjecia o ile da sie cokolwiek tam opstrykac w komorze silnika :)

Dzieki za odpowiedzi i pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MichalAlmera2.2D2002 napisał:

SJNFDAN16U0359197(nie wiem, czy "...UO359..."to zero, czy literka O)

Dzieki

 

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/unit?c=NISSAN201809&ssd=%24*KwEgFAUzIH1XICZnc3wFNnhsTEtVJCsmJzUmMHZTbzdmMS40CGd1MH5zdjApTzQKZwRvbWF8dlNvNCYsPTApJiArPzZ7LCZ7KDFVNz4xYXVpf3sjIiZRMiMkJWk4J2R6cFVpMX1iaX97RFpaNz4xfWVpf3tBWVpTVlJaJ30QaSEmLSQrJDY6aSA4MClPSG8AAAAAi_Wc0g%3D%3D%24&vid=0&cid=1&uid=100322&q=SJNFDAN16U0359197

Na schemacie (przewiń w dół) klikasz w niebieskie numerki części które Cię interesują. Wyskoczy Ci nr. OEM części, kopiujesz ją i szukasz w google ;) Ja przykładowo znalazłem https://superparts.pl/poduszka-silnika-febi-bilstein-32997-11320bn301-nissan-almera-ii-almera-ii/411742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOw!!!!! Przebadam to przez nastepne kilka dni, jak znajde chwile... Wyglada zacnie. Wielkie dzieki, zdam relacje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no niestety "za Chiny" nie mozna znalezc prawej poduszki. Juz wczesniej wydawalo sie, ze to jet ta problematyczna, ale okazuje sie ,ze ja z calego swiata wywialo... Nigdzie nie ma... Jakies czary? Nie ma czeci do auta??  Czy taka poduszke da ie zregenerowac, zamiast kupwoac nowa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...